Wątek dotyczący artykułu

Nicki Pedersen wkrótce na torze

Coraz więcej zawodników decyduje się na wyjazd na tor. Do grona zawodników, którzy pierwsze tegoroczne treningi mają za sobą, w środę dołączy trzykrotny Indywidualny Mistrz Świata, Nicki Pedersen.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Dumny z Krzyża

Roman - dziwię się Tobie i zarazem sobie, że czasami jakiś gówniarz o gejowsko brzmiącym nicku (jak ten co nie karmi Rydzyka) potrafi wytrącić mnie/Ciebie z równowagi. Z Tobą ostatnio też było ostro ale od jakiegoś czasu obniżyłeś loty i potrafisz pisać o moim klubie "klubik bez sukcesów" itd, itp - a to mnie strasznie wkurwia. Pewnie to, że tacy jak my znacznie obniżyli swój poziom wpisów na tym forum wynika z ogólnego upadku tegoż. Ja już tutaj nie mam nawet z kim pisać, reaguje więc głównie na debilne wpisy i ripostuje. Na merytoryczną dyskusje, jak przez lata nie ma już niestety co liczyć. Trzymajmy fason chociaż wobec siebie - my starzy tego forum, nie dajmy się wciągać małolatom w ich dziecinne gierki. Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.