Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

AkL

O widzisz, dzięki! Nawet nie miałem czasu sprawdzić. Rzecz jasna mnie to nie dziwi. Ona jest "robiona" na wielką gwiazdę. Stoi za nią ogromny marketing. Nawet chciałem w końcu coś w tym temacie napisać, ale po prawdzie goni mnie okropny brak czasu i przerażające niewyspanie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No ale ogólnie oprócz niej WC dostały Osaka, Badosa, Haddad Maia oprócz tego Robson, Watson i Cirstea. Ameryka to tylko Bellis. A Zhuk chyba dość poważnie myśli o modelingu, ja na jej miejscu bym się tenisa trzymał ale to prawda akurat ona może się bawić w co chce. :)

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mind Control

No mówię, że jakoś w te obiecujące juniorki chyba poszli. No ale Badosa czy Osaka to jeszcze zrozumiałe, bo to takie pół Amerykanki, być może jakieś znajomości. No chyba, że i podobnie jest w przypadku Beatriz.

| Odpowiedz
blokuj
AkL

Jasne, rozumiem. Z tymże coś tam czytałem nt Bea i zestawienie ją z pozostałymi juniorkami to chyba nieporozumienie.

| Odpowiedz
blokuj
Mind Control

No może i o Badose mi chodzi. Ona w sumie ma chyba też amerykańskie obywatelstwo. Swoją drogą to myślałem, że ma kontuzję, nigdzie jej nie widać.

| Odpowiedz
blokuj
AkL

Tego już Ci nie powiem. Trzeba by zobaczyć, ale są ciekawsze dziewczyny do poświęcania im czasu :-D

| Odpowiedz
blokuj
SwB

są ciekawsze dziewczyny do poświęcania im czasu :-D

A propos ciekawości, pochwaliłbyś się: WTA czy ATP? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
AkL

Faktycznie, tych dziewczynek w ATP jest trochę...ale one mają 22+ ;-)
-
A i poza WTA/ATP coś się znajdzie, ale tutaj to już zainteresowania mieszane O.o

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.