Wątek dotyczący artykułu

Leon "zawodowiec" odebrał argumenty PGE Skrze Bełchatów

PGE Skra Bełchatów walczyła do ostatniej piłki, ale Zenit Kazań okazał się za mocny, wygrał w trzech setach i awansował do Final Four Ligi Mistrzów.

przeczytaj cały artykuł

Riorwar

Akurat Leon w ataku miał dziś najsłabszy wynik w ataku z całej trójki skrzydłowych. Dobre zagrywki trochę poprawiły wrażenie, jakie zrobił, ale to nie on był dziś głównym autorem zwycięstwa. No ale niektórzy są w nim tak zabujani, że nawet jak zagra tak jak dzisiaj, czyli bez wielkiego błysku, to dla nich i tak jest najlepszy na boisku. Trochę to śmieszne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kristobal

może to nie był olśniewający występ Leona, ale on zrobił na pewno różnicę. W pierwszym secie dzięki jego zagrywkom Zenit odjechał, natomiast w drugim zanotował dwa bloki pod rząd i Zenit odskoczył na dwa punkty i jak się okazało, ta przewaga pozwoliła wygrać drugiego seta i prowadzić 2:0.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Riorwar

Praktycznie o każdym zawodniku z Kazania (może oprócz Gutsaliuka) można napisać, że zrobił różnicę w meczu. Zresztą to Anderson i Michajłow kończyli najtrudniejsze piłki. No ale wiadomo, będzie grał dla Polski, to musi być w każdym meczu najlepszy, nawet jak nie jest.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.