Wątek dotyczący artykułu

WTA Miami: Dwa oblicza Timei Bacsinszky. Szwajcarka pokonała Agnieszkę Radwańską

Agnieszka Radwańska nie zagra w ćwierćfinale turnieju WTA Premier Mandatory w Miami. Polka w poniedziałek przegrała 6:2, 4:6, 2:6 z Timeą Bacsinszky.

przeczytaj cały artykuł

mokrywhale

Nie jestem dziś zły, a Age a na sędzinę , to co zrobiła to ja jeszcze na żadnym meczu tenisowym który oglądałem , nie widziałem. Do tego w kluczowym momencie ( piłka na przełamanie) Nie wiadomo jaki to miało na nasza zawodniczkę wpływ, ale myślę ze bardzo ja to zdeprymowało. Bo los 2 seta mógł wyglądać zupełnie inaczej . No cóż życie toczy sie dalej, szkoda, mały ale drogi błąd :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Sharapov

powtarzam - czołówka po błędzie sędziego zaciska zęby i gra najlepiej jak umie a nie podłamuje sie - czy Aga zalicza się do czołówki? wątpliwe!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|6)
blokuj
żiżu

Będę regularny czołowa tenisistka nie potrzebuje meldonium by się w nim utrzymać ;). Aga go nie bierze i się w topie utrzymuje od kilku lat a że była zła to nie ma co się dziwić to była piłka na odrobienie strat w 2 secie. Ciekawe gdzie by Maszka była gdyby nie brała meldonium ;). Ciekawe czy jej żelki zawierają ten środek :D.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Sharapov

zalosny jestes! Adze i meldonium nie pomoze bo na wolę walki nie ma specyfiku hehe brak woli walki jest pernamentny powinna miec na pasku WTA dopisek "bez woli walki"

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Ksawery Darnowski

Naprawdę uważasz, że o przegranej zadecydowała tylko jedna piłka???
Ile ty masz lat? 10?
Nigdy jeden punkt nie decyduje, po to są właśnie trzy sety a nie jeden.
Po prostu w 2 i 3 secie Radwańska zagrała fatalnie całkowicie oddając pole Szwajcarce i chyba licząc wyłącznie na jej błędy. Niestety, współczesny tenis polega na tym, że przeważnie ten wygrywa kto bardzo chce wygrać - a jak się chce wygrać to się przejmuje inicjatywę i narzuca swoją grę rywalce (rywalowi). Nie było widać po Agnieszce, że chce ten mecz wygrać, bardzo anemiczna gra, przebijanie baloników na środek drugiej połowy kortu i liczenie na cud...
To nieco kompromitujące jak na vice-liderkę rankingu, jednak od poniedziałku (wszystko na to wskazuje) pozycję nr 2. w rankingu odzyska Kerber (natomiast Radwańska będzie ciułać punkciki w Katowicach i liczyć na to, że Niemka nie obroni punktów w następnym turnieju, który wygrała w ubiegłym roku) .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Fanka Rogera

jeden punkt nie decyduje , ale zawodnik może stracić koncentrację , jak się jest wściekłym to się popełnia więcej błędów . A to był ważny punkt .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
stanzuk

Sama do tej sytuacji doprowadziła, bo akcję wczesniej przy 40 :0 miała już gem w kieszeni, tyle że przy siatce dostała kociego rozumu, i wybrała wariant najgorszy z możliwych.

| Odpowiedz
blokuj
Timea fan

Ten błąd rzeczywiście był ogromny. W takich sytuacjach ktoś, może supervisor powinien trzymać rękę na pulsie, obserwować sytuację i zareagować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
atenaneta

o ile się nie mylę to ta "wybitna" sędzina pytała kiedyś w trakcie meczu o wynik zawodniczki w tym Agę bo się bidula pogubiła

| Odpowiedz
blokuj
pao

No fakt, ta Chinka często się myli no ale dajcie spokój jeden błąd i tak się podłamać psychicznie?

| Odpowiedz
blokuj
atenaneta

Agnieszka przegrała na pewno nie przez ten błąd., ale ta pani sędzina powinna dawno stracić tę robotę a panna Bacsinszky poczytać o fair play

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Sharapov

teraz Timea miała sędziować, tak? a ile to komentatorzy mowią zeby zawodnik grał a nie sędziował od tego jest sędzi sporo i liniowi i główny to jest ich robota a nie zawodnika :) można fair play dać jak sie prowadzi 6;0 5;1 i 40;0 to wtedy mozesz rywalowi punkcik fair play oddac zeby miec pozytywne publicity w mediach hehe

| Odpowiedz
blokuj
jadro ciemnosci

Jak to określił stanzuk, ten koci rozum przy siatce na początku 2 seta to akurat był punkt zwrotny, bo wywaliła tą prostą piłkę do skończenia przy siatce po której byłby rebreak od razu (nie byłoby wtedy też błędu sędziny) i pewnie by Timea się nie rozkręciła i zamknęła by to Aga w 2 setach. Inna sprawa też, że w 3 secie to już po prostu agonia fizyczna na korcie, nawet jeśli coś chciała (tak jak w 2 secie jeszcze powalczyła) to i tak nie była już w stanie zagrać, to nie jest już ta wytrzymałość fizyczna co kiedyś. Niby Aga lubi Miami, a wyszło, że to Timea lepiej z warunkami sobie radziła, serwowała lepiej, biegała i uderzała bardzo sprawnie do końca meczu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.