Wątek dotyczący artykułu

WTA Miami: Dwa oblicza Timei Bacsinszky. Szwajcarka pokonała Agnieszkę Radwańską

Agnieszka Radwańska nie zagra w ćwierćfinale turnieju WTA Premier Mandatory w Miami. Polka w poniedziałek przegrała 6:2, 4:6, 2:6 z Timeą Bacsinszky.

przeczytaj cały artykuł

Timea fan

Jako fanka Timei nie mogę nie uradować się z tego rozstrzygnięcia szczególnie po tak słabiutkim początku sezonu. Po pierwszym secie wszystko wskazywało na szybką wygraną Agnieszki, szczególnie, że Timeę zawodził jej ulubiony bekhend. To nie był najlepszy mecz w wykonaniu Szwajcarki, dużo więcej frajdy sprawił mi jej poprzedni mecz z Aną Ivanovic, bardzo dynamiczne wymiany. Szkoda, że Agnieszka żegna się z Miami, ale sezon ma jak dotąd wyborny więc ta wygrana Timei mocno jej nie zaszkodzi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
crushme

Wiedziałaś kiedy sie pojawić na forum:) Obie nie grały dobrze ale Timea okazała sie wytrzymalsza i wygrała zasłużenie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Timea fan

Timea jest moją ulubioną zawodniczką, więc oglądam praktycznie wszystkie jej spotkania o ile to możliwe. :) Lubię też Agnieszkę, Belindę, Serenę Williams, Lucie Safarovą i Sabinkę Lisicką, ale tutaj już przeważnie śledzę tylko wyniki. Tak, to nie był najlepszy mecz, miałam wrażenie, że dziewczyny grały tak ociężale, to chyba przez tę bardzo wolną nawierzchnię.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.