Wątek dotyczący artykułu

Czy Agnieszka Radwańska pomoże reprezentacji Polski przeciwko Tajwankom?

Twardy orzech do zgryzienia może czekać Klaudię Jans-Ignacik w kwestii składu Polek na mecz z Tajwankami w Pucharze Federacji. Występ Agnieszki Radwańskiej stoi pod znakiem zapytania, podobnie jak drugiej polskiej rakiety, Magdy Linette.

przeczytaj cały artykuł


Gienka

Magda he he emerytka :D Wcale się nie dziwię jakby raz się wypięła skoro wcześniej Wiktorowski wypinał się na nią. Z tym Tajwanem może nawet wygralibyśmy bez Radwańskiej. Kto wie. Bez Agniechy i Magdy to już raczej nie. Ciekawe.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Timea fan

Wybacz, ale ten komentarz nic nie wnosi. Być może tak, ale czy to znaczy, że Magda musiała być zwyczajowo pomijana przez trenera Wiktorowskiego na rzecz Urszuli?Chyba niekoniecznie. W moim odczuciu trener Wiktorowski niewiele zrobił żeby stworzyć i skonsolidować drużynę. Siostry Radwańskie i długo nic a tymczasem Magda już w zeszłym roku mogła być przydatna. Teraz niejako nie ma już wyboru, bo Urszula nie gra, a Agnieszka ma w tym roku inne cele, co zrozumiałe. No tak, tylko trener Wiktorowski nie jest już kapitanem kadry, której na marginesie nie mamy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.