Wątek dotyczący artykułu

Ranking FIFA: Polska najwyżej od 2008 roku!

Jest nowy ranking FIFA! Nasza reprezentacja zajmuje 27. miejsce i po raz ostatni tak wysoko była w 2008 roku, tuż przed startem mistrzostw Europy w Austrii i Szwajcarii!

przeczytaj cały artykuł

Kasyx

Oj tam...przecież nie lecę na księżyc.
Jak te patałachy się poprawią to wracam. Ciąglę nie widać komentarzy z piłki w zakładce kibice.
W dodatku masakra z odświeżaniem strony, nie można edytować komentarzy, widać błaznów, których mam zablokowanych.
Długo by wyliczać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tak_sobie

No właśnie, to jest skomplikowane. Pamiętam wcześniejsze rankingi. Po tym jak zremisowaliśmy w eliminacjach z Irlandią i wygraliśmy ze Szkocją i awansowaliśmy na Mistrzostwa Europy to nagle spadliśmy o kilka pozycji, a później mimo, że nie graliśmy awansowaliśmy o kilka pozycji. Dla mnie jest to kompletnie niezrozumiałe i nieczytelne. A tak właściwie, to rankingi mnie zupełnie nie interesują. Chce tylko, żeby Polska we Francji wyszła na boisko/-ska i skopała "dupska" wszystkim reprezentacjom na Euro - HEJ!!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.