Wątek dotyczący artykułu

PGE Skra - BBTS: Bełchatowianie nie wykorzystali szansy, nie zagrają w finale

PGE Skra Bełchatów pokonała BBTS Bielsko-Biała 3:1, ale przegrywając seta skazała się na grę o brązowy medal z Lotosem Trefl Gdańsk. MVP został wybrany Nicolas Marechal.

przeczytaj cały artykuł

MWflower

Niektóre wpisy mnie po prostu przerażają.Bardzo łatwo ,chyba zbyt łatwo,linczujecie zawodników.Tak łatwo zapomnieć dobre lata,że od razu wyrzucacie na śmietnik?Ciekawe jakbyście się czuli,gdyby Wasz szef po pierwszym zwolnieniu lekarskim,albo słabszym okresie pracy zapominał o Waszych wcześniejszych zasługach i wyrzucał z pracy.Ja wiem,że łaska kibiców jest wprost zależna od formy i wyników,ale nie znam zawodnika,któremu na wyniku nie zależy.Pisanie,że tylko Facu miał ambicje i chęci to jakieś wielkie nieporozumienie.To tak jakby napisać,że w Resovii ambitny jest tylko Bartek.Na wynik wpływa wiele czynników i obrażanie zawodników na pewno nie pomaga
.Mogłabym zrozumieć radość z niepowodzenia Skry wśród kibiców innych klubów,ale krytykanctwo wśród tych,którzy deklarują dopingowanie Skrze jest chyba nieporozumieniem.Gdyby to jeszcze była jakaś merytoryczna krytyka gry,ale to są "osobiste wycieczki" w kierunku zawodników i co jeszcze gorsze często dotyczą ich życia osobistego,a nie formy sportowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stary kibic

Emocje kibica są zrozumiałe - tylko sposób ich artykułowania nieraz woła o pomstę. Jakby na jednym przegranym meczu, czy trofeum, kończył się świat, a zawodnicy nie grali w ich ukochanej drużynie.
Kibice siatkówki i tak mają w zdecydowanej większości jakiś minimalny poziom kultury w porównaniu z wieloma od piłki czy żużla.
Chamstwa nigdzie nie brakuje, dobrze, że czasem udaje się go omijać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.