Wątek dotyczący artykułu

Zagłębie - Vistal: Koszmar lubinianek! Vistal Gdynia w półfinale

W niedzielę poznaliśmy kolejną drużynę, która dołączyła do najlepszej czwórki mistrzostw Polski w PGNiG Superlidze Kobiet. O medale zawalczy Vistal Gdynia, który pokonał Zagłębie 29:23.

przeczytaj cały artykuł

alonso

Najpierw gratulacje dla Vistalu. Przyjemnie było patrzeć na dziewczyny. Widać było walkę, moc w nogach, szybkość. Dla mnie jest to kandydat nr 1 do mistrzostwa i pucharu Polski. No i do tego dziewczyny są w formie. I jeszcze coś...mają świetnego trenera, który ma pomysł na Zagłębie. Dzisiaj wystarczyło wyjść do obrony 5+1, wyłączyć środek rozegrania i wyłączyć Kaję Załęczną (jak by nie było mózg tej drużyny w rozegraniu) i koniec. Po meczu było w I połowie. Do tego koszmarna obrona Zagłębia. Kobylińska i Galińska robiły co chciały. A Zagłębie. Cóż brawo tylko dla Soni. I szacun dla Belmas za 2 połowę. Na resztę dziewczyn należy spuścić zasłonę milczenia. Nawet Monika dzisiaj nie pomogła.Trudno powiedzieć co dzieje się w głowach dziewczyn. Wyszły na miękkich nogach. Czy był to efekt stresu czy problem jest w przygotowaniu .... nie wiem. Ale Zagłębie jeszcze w zeszłym sezonie pokazywało dużo lepszą, agresywniejszą obronę. Na podsumowania przyjdzie czas ale sezon jest stracony. Szkoda. A puchar... z taką grą można zapomnieć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
DYDO

Jestem pełen podziwu za ilość kibiców na trybunach, którzy muszą niestety połknąć tą gorzką pigułkę ,którą podały im ich ulubienice . Czy wynik mnie zaskoczył - tak i to bardzo bo spodziewałem się meczu na styku a nie takiego łomotu jednostronnego . Chyba po tym meczu zarówno zarząd klubu jaki i Pani Bożenka mają się nad czym zastanawiać !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
alonso

Jedyne co na plus to fajna atmosfera na trybunach. Widać, że w Lubinie jest już głód sukcesu i walki o medal. O facetach nie wspominam nawet bo to osobny temat. Ale ten głód sukcesu póki co widać tylko u kibiców. Nie można odmówić dziewczynom chęci walki. Ale jeśli Vistal nokautuje nas w I połowie to coś jest nie tak. Fakt jest taki, że przychodzi się na mecz po emocje i zwycięstwo swojej drużyny. Tego zabrakło. Jeszcze raz brawa dla dziewczyn z Vistalu i gratulacje dla kibiców. Macie naprawdę powody do radości czego Wam tu w Lubinie zazdrościmy . :)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.