Wątek dotyczący artykułu

PP: Puchar Polski dla Vistalu Gdynia!

W niedzielny wieczór odbył się w Lubinie wielki finał Pucharu Polski. O cenną zdobycz zawalczyły Vistal i Pogoń Baltica. Trzecie trofeum z rzędu powędrowało do rąk wicemistrzyń z Gdyni.

przeczytaj cały artykuł

pietro78

No i w dalszym ciągu nie przekonuje mnie niestety gra Zych i te jej dziwaczne błędy w ataku. Jak dostaje szansę gry to aż łeb boli od tego jej kombinowania.
Nie wiem co tak lepszego ma w sobie Zych od Ewy Andrzejewskiej.
Uważam, że ta druga gra bardziej poukładaną piłkę ręczną, która bardziej nadaje się do oglądania.
Tylko czemu Rasmussen uważa inaczej pojąć nie mogę...
Różnica 3 cm wzrostu chyba nie jest głównym powodem "zauroczenia Zych" przez Rasmussena.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eb

No widzisz,problem jest na tej prawej połówce.Ewa też nie przekonuje,póki co, za mało dobrych meczy w Jej wykonaniu.Może w półfinałach odpali,czego Jej życzę.

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pietro78

haha.... Rozumiem, że Zychu ma kartę członkowską kadry jeszcze na jakiś czas i nie wypada Rasmussenowi jej odbierać skoro wpłaciła do związku kasę.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.