Wątek dotyczący artykułu

Pudzianowski tym zdjęciem wywołał wiele kontrowersji. W sieci aż huczy

Zdjęcia gwiazdora KSW z showmanem TVN-u nie spodobały się internautom. - Straciłeś w tym momencie szacunek u wielu osób - komentują.

przeczytaj cały artykuł


T.

Dziś życie, to show. Natomiast należy oddać niektórym ludziom, często niepopularnym dziś to, co zrobili w swoich dziedzinach. I np Pani Pawłowicz (nie popieram dziś i krytykuję Jej komentarze) była jedną z najważniejszych osób obrad okrągłego stołu (zdziwieni?). Antek Policmajster Macierewicz, Kaczyńscy także walczyli o wolną Polskę. Ich dziś nie mogę słuchać, ale... . Stali w jednym szeregu z Wałęsą, Niesiołowskim, Michnikiem, Kuroniem, Geremkiem. To trzeba pamiętać. A teraz o Panu Powiatowym; czy ktoś pamięta pierwsze wydania bodajże Brum? Magazyn rockowy początkowo powielany na xero (wtedy mało dostępnym). Ja pamiętam 2 kartki (4 strony) papieru A4 złączonego zszywką, gdzie były informacje o zespołach i muzykach rockowych. Byłem wtedy w podstawówce. Prześledźcie historię ludzi, których dziś czasem ciężko zrozumieć. Patrzcie na tych, z którymi sympatyzujecie, jak i tych drugich. Z czystej ciekawości! Będziecie zdziwieni, że np. Włodzimierz Czarzasty i Jadwiga Staniszkis znali się dość dobrze i byli (może niepełnoprawnymi, ale...) hippisami.
Natomiast żadnych z przynajmniej wymienionych powyżej osób, nie można zarzucić braku inteligencji. Można się z nimi zgadzać lub nie, ale doceniać trzeba.
Nie wydawajcie osądów na podstawie opinii innych, a na podstawie własnej oceny, informacji i analizy.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
tegu4et5ujrtuj

"Można się z nimi zgadzać lub nie, ale doceniać trzeba." przeciez Ty tam Niesiolowskiego wymieniles! doceniac? spadlem z krzesla, wiekszego chama w polityce nie ma

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

Dowiedz sie, kto to jest Niesiolowski - to ci kapcie spadna, jaki to byl kozak. Byl bohaterem w najtrudniejszych czasach, gdy o zmianie ustroju jeszcze nikomu sie nie snilo. Poza kilkoma szalencami, ktorzy ryzykowali WSZYSTKO dla idei walki z komuna.
Kaczynskich wtedy tam nie bylo, ani Wildsteinow, ani Korwinow, ani nikogo z tych, co teraz najglosniej gardluja.
A takim wlasnie odwaznym szalencem byl Niesiolowski, ktory za to SIEDZIAL, kilka lat na nie zadne 48 godz.
Zadaj sobie pytanie, gdzie wtedy byli Twoi "bohaterzy" . Czy cos robili? czyms ryzykowali? siedzieli za to w ciezkim wiezieniu? ... Po prostu nie idz za oglupialym tlumem, tylko sam pytaj i sam szukaj

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Allez

generalnie się zgadzam ale z waznoscia Pawlowicz przy Okraglym Stolem to troche pojechałes. Warto na pewno przypominac, ze Okragly Stol byl wybawieniem dla Pollski i chlubnym przykladem dla calego swiata na bezkrwawa transformacje ustrojowa. Wbrew obecnej czarnej propagandzie, calkiem nieprawdziwej, uprawianej teraz przez wielu tych, co w nim uczestniczyli. No ale coz, ciemny lud jest wyjatkowo latwowierny i niejedna scieme kupil.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.