Wątek dotyczący artykułu

Krystian Pieszczek wygrał finał krajowych eliminacji do IMŚJ w Gdańsku

Krystian Pieszczek wygrał finał krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów, który odbył się w czwartek Gdańsku. Do dalszej fazy awansowali też Marcin Nowak oraz Bartosz Smekała, który wygrał bieg dodatkowy.

przeczytaj cały artykuł

Kaytek

Przedpełski cienizna. Coraz bardziej wątpię w realizację planu i wywalczenie IMŚJ. A jak nie będzie tego to i Monster się zwinie. I zostanie szara ligowa rzeczywistość.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bun

Paweł na początku sezonu nie jest w najlepszej formie, ale może to i dobrze, bo jak nie na początku to może chociaż końcówkę sezonu będzie miał udaną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kaytek

O co kaman taki jest fakt on ma cel postawiony na ten sezon i niestety na początku wygląda słabo. Może po prostu przeszacowałem oczekiwania? Widząc systemtyczne postępy z sezonu na sezon liczyłem że Paweł jest w stanie osiągnąć więcej w tym sporcie. Nie żebym z niego Zmarzlika zaraz robił ale mimo wszystko. Na początku tego sezonu widać niestety regres. Przegrane z młokosami z Leszna nie wróżą dobrze. Paweł miał równać do Pawlickiego czy Zmarzlika a tu w drugą stronę. Cóż zobaczymy co będzie dalej ale chyba zdaje się dziać to co wydedukowałem w zimowej przerwie. O ile żużel był numerem jeden przez ostatnie sezony o tyle teraz Paweł zdaje się być rozpraszany przez "celebryckie obowiązki" związane z kontraktem z Monsterem czy też płeć przeciwną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Kaytek

Piszesz serio czy naprawdę nie wiesz o co chodzi? Piszę o juniorskich osiągnięciach. Paweł zawsze był krok za nimi m.in. dlatego ze później zaczął a teraz wyglada jakby zrobił jeszcze pół kroku w tył. Pawlicki jedzie pierwszy seniorski sezon więc w ogóle nie rozumiem porównania.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Cysio

Możliwe, tyle że Paweł jest na to za grzeczny :( Zamiast Monstera przydałby mu się wypad do Moskwy z kangurami :D Może Darek wpadnie i pokaże chłopakowi jak się bawić :)

| Odpowiedz
blokuj
Slaw byd.

To ze byl krok za Pawlickim(nie do konca sie zgadzam)i srednio zaczal ten sezon,nie obliguje do tego zeby robic z niego przecietniaka.Ma chlopak smykalke i nabial miedzy nogami ,napewno jeszcze tobie i wielu innym tutaj udowodni w jakim jestescie bledzie.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

Było nie było tytułu IMŚJ Paweł jeszcze nie ma do GP też jeszcze nie awansował, dwa i statystyki ligowe pokazują że mimo wszystko był trochę z tyłu. Ja dalej w niego wierzę ale początek tego sezonu wprowadza mętlik.

| Odpowiedz
blokuj
Slaw byd.

Ile razy Tomasz Gollob,lub taki Nicki byli mistrzami swiata juniorow?masz slabe podejscie do tematu,ktore nie pokrywa sie z zeczywistoscia.Slabszy poczatek sezonu przechodzi kazdy,predzej czy pozniej.Nie robie z niego misia swiata,ale na dzikusa zasluzyl.

| Odpowiedz
blokuj
Kaytek

A gdzie twierdzę że nie zasłużył? ;) Był czwarty gdzie trzech awansowało. Więc dzikus zdaje się być oczywisty.

| Odpowiedz
blokuj
Slaw byd.

No i mnie tylko o to chodzi,bo pojawily sie komentarze u inteligetnych inaczej,ze dzika karta dla Pawla to cos niesprawiedliwego i dziwnego.Lubie chlopaka(choc Krzyzak) ;) i wiem ,ze ma ponad przecietny talent,ktory predzej czy pozniej przymknie ujadanie bardzo prostych ludzi na jego temat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
tak_sobie

Tyle, że w czasach gdy byli juniorami na świecie była ogromna konkurencja i trudniej było zdobyć tytuł IMŚJ. Ale fakt, to, że nie jest to potwierdzenie, że jak w wieku juniorskim osiągnie sukces, to później w karierze seniora nic nie osiągnie.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Upadek wynikający prawdopodobnie z defektu, nie przesadzajmy - każdemu się zdarza. Zmarzlik z powodu złośliwości rzeczy martwych też z kretesem przepadł w eliminacjach do GP i dostał dzikusa.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Kaytek

Generalnie chodzi mi o początek sezonu, odpadanie w marnym stylu z złotego kasku, IMP itd. tłumaczyłem to sobie priorytetami ale potem przyszedł mecz w Lesznie i mocno zwątpiłem...

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Mecz w Lesznie był na owalnym torze. Podobnie jak nasz mecz na MA z ZG, w którym Dudek (który miał świetny początek sezonu) poległ z kretesem.
Nie wyciągałbym pochopnie z tego wniosków.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Kaytek

Problem w tym że teraz się nie zwiną a drugiej szansy na IMŚJ nie będzie. Tak myślałem że to się prędzej czy później czkawką odbije.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.