Dyskusja

użytkownik usunął konto

przejdź na stronę użytkownika

marzami

Panowie mają rację......, nic nie ujmując pierwszemu w obecnym rankingu;)
Apatora znam z komentarzy i toczonych wojen, ale potrafi pisać i bronić swojego zdania. Jest/był po prostu aktywnym komentatorem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Ja tylko obiektywnie oceniam całe zajście, bez uszczypliwości do kogokolwiek;)
Jaki by Apator nie był, to zdobył tę lokatę pisząc komentarze i to jest zasadnicza różnica;)
Nic nie mam do zsmartiego, niech się cieszy tą lokatą, ale zdobyta jest ona w zupełnie innym stylu działania......

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
marzami

Pewnie tak,ale ja nie o tym....
Musisz przyznać, że ma dużą wiedzę w temacie o którym pisze, choć często jest hurra optymistą i kłóci się do upadłego;)
Pamiętam, jak się z niego nabijali za ten ranking;)
Apator zrobił sobie długą przerwę i gdyby nie to, to pewnie nadal by liderował;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
marzami

Ale wiedzę ma!
Zsmartii dużo pisze ale w barze u Rene....
Tak samo ja jestem wysoko, a nie czuję się tam zasłużenie, bo te punkty na tablicach zdobywam pisząc o "dxpie maryni";) To nie jest miejsce za merytoryczne komentarze o sporcie!
Taka prawda:)

| Odpowiedz
blokuj
marzami

To znowu insza inszość hehehe;)
W tym temacie się nie wypowiadam, bo nie mam zielonego pojęcia hihihi;)
Trzymaj się:)

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.