Wątek dotyczący artykułu

Vistal - Pogoń Baltica: Wszystko jest jeszcze możliwe, gdynianki nadal w grze o finał

Vistal Gdynia pokazał w niedzielę klasę, szczególnie w obronie. Zawodniczki z Trójmiasta pokonały Pogoń Balticę i o awansie do finału PGNiG Superligi kobiet zadecyduje piąty mecz.

przeczytaj cały artykuł

onereds

Jak Ty sie wyrażasz buraku? Obrazy ad persona? Zero kultury. Dziewczyny dostały półfinał Ligi Mistrzyn ale polscy kibice z sf znają sie lepiej... Dobre gwizdki dziś były tak trzymać dziewczyny !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wielbuond

słuchaj buraku cukrowy.....od mojego wroga z LBN to tak trzy trabanty w bok....rozumiem, że jesteś ze Skowronkową, bo pan Dieter się nie udziela.....najgorsza para w historii....do tego żyjąca ze sobą, ku uciesze mężów....do tego gwiżdżąca jak sobie chce....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
onereds

i dlatego została przez ehf powołana na F4 kobiet? Chyba żeś oszalał. Poza tym nie, nie żyja z pania Skowronek, jakbyś nie wiedział jestem z innego miasta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mark211

No to mnie scyzoryku zaskoczyłeś. Rozumiem nienawiść do Wiślaków a przez to widzę że udzieliło ci się do Montexu którego barwy reprezentuje. Przypominam sobie jednak że pomimo niesnasek klubowych kilkakrotnie podzielałeś moje zdanie w ostatnich latach przy okazji meczy reprezentacji, szczególnie mundialu w Katarze. No cóż postaram się puścić w niepamięć to powitanie i proponuję częściej poobserwować pracę tej exportowej pary sędziowskiej.
PS, a tak na marginesie to dziś nawet je pochwaliłem w tym komentarzu - Panie wybacz bo nie wiem co piszę.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
onereds

Zadnej nienawiści ani do Montexu, Ciebie czy Wisły. Jedynie do określania kobiet smoczycami. I naprawde uważam ze źle nie gwizdają w ostatnim czasie co zostało poprostu dostrzeżone przez EHF. To że się z Toba zgadzam w innych sprawach to nie znaczy że tu nie możemy mieć różnego zdania. Poza tym ostatnio ta nagonka na sędziów mnie przeraża..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.