Wątek dotyczący artykułu

Pogoń Baltica - MKS Selgros: Szczecinianki rozbiły obrońcę trofeum i wróciły do gry o tytuł

Pogoń Baltica Szczecin w rewanżowym spotkaniu rozbiła mistrza Polski MKS Selgros Lublin 29:17, wyrównując stan rywalizacji na 1:1. Dwa następne mecze odbędą się już w Lublinie.

przeczytaj cały artykuł

Davido

to prawda. Jakim cudem w drugiej połowie sędziowie odgwizdują rzut karny gdzie w piłkę trafiła zawodniczka Selgrosu tym samym wybijając ją zawodniczce ze Szczecina, zadnego kontaktu z zawodniczką nie było!!!?? za kazdym razem byl karny dla szczecina ch...wie za co!! delegat moglby czasem ruszyc du...z krzesła i zareagować, ale oni tylko biorą pieniadze ZA NIC. Sedziowie wczoraj jak i dzisiaj pokazali 0 poziom sedziowania w naszej lidze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.