Wątek dotyczący artykułu

Kolejarz - Orzeł: Goście bez Andersena

W niedzielę w Rawiczu odbędzie się zaległy mecz czwartej kolejki Nice PLŻ. Do Rawicza w krajowym składzie przyjedzie zespół z Łodzi.

przeczytaj cały artykuł

AMON

Wielki SZACUNEK DLA DZIAŁACZY Z RAWICZA ŻE BEZ DUŻEJ KASY UTRZYMUJĄ ŻUŻEL W RAWICZU PRZY ŻYCIU nie to co w Lublinie ,Gnieźnie czy Ostrowie tam dopiero jest CAŁKOWITE DNO !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Melbor

tylko po co takie dziadostwo dla wyłudzenia kasy z miasta i chorych ambicji prezesa to za mało by okryć się chwałą ,jakby byli mocni to działali by na poważnej niwie niż poniewieranie się beznadziejnej ekipie ,nawet kibiców tyle że śmiech nawet w piłkarskiej ekstralidze

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RKKS

No rzeczywiscie 70 tysięcy z Urzędu Miasta to mega pieniądze hahaha, smieszny jestes i strasznie monotematyczny bo powtarzasz to już kolejny raz, może na Tobie takie pieniądze robią wrażenie ale w żużlu to kropla w morzu potrzeb ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kocham żużel

Całkowite dno to jest poziom sportowy w Rawiczu. Za co niby ten szacunek? Przecież ta cała akcja z rozgrywaniem przez Rawicz i Opole tylko meczów wyjazdowych to jest jawna kpina z regulaminu. Ustalono, że te drużyny za nierozegrane mecze wyjazdowe otrzymają walkower. Tyle. Bez żadnych konsekwencji. Niestety w rzeczywistości walkower oznacza odjęcie punktów i ogromne kary finansowe, przynajmniej tak wynika z regulaminu. I teraz mamy idealny przykład tego, jak środowisko żużlowe ma przepisy w głębokim poważaniu. Działacze z Rawicza nie pokazują jak utrzymać klub niewielkim kosztem, tylko jak najłatwiej obejść regulamin. To nie jest w porządku wobec pozostałych klubów, które muszą odjechać cały sezon, a nie tylko pół. Prawda jest taka, że gdyby wszystkich obowiązywały te same zasady, to Rawicz prędzej czy później skończyłby tak jak Lublin, Gniezno, Ostrów i inne ośrodki żużlowe, które zniknęły z mapy Polski. Skoro centrala żużlowa tak bardzo chciała ratować ośrodki żużlowe, to w Lublinie, Gnieźnie i Ostrowie powinni zrobić to samo co w Rawiczu i Opolu, czyli odpuścić im połowę spotkań i wtedy tamte kluby też by przetrwały.

| Odpowiedz
blokuj
PizgnijSieWBeret

Śmieszny kuhwa jesteś. Widać, że nie znasz tematu.
Po 1 - My i Opole nie jedziemy wyjazdów, ale za to nie możemy awansować do I ligi. Jedziemy w tym systemie tylko, aby przetrwać do powrócenia II ligi.
Po 2 - Ostrów, Lublin czy też Gniezno nie jadą, bo nie mogą przez długi. Zalegają, a jakby nie zalegali to może by pojechali same domowe mecze
Po 3 - Uprzywilejowanie jakim jest nie jeżdżenie na wyjazdy to pomoc ze strony GKSŻ-u. Na prawde to czego się spodziewasz - Opole dostało 400tys z urzedu marszalkowskiego, a Rawicz 70tys z miasta i wierni sponsorzy + 30 tys od Nice... Nie wiem jakim budżetem jedzie Opole, ale wiem, że nasi cały sezon odjadą za 350tys. Tak, objadą na pewno, bo to jest prawdziwy klub, który oferuje prawdziwe pieniądze, a nie eurogąbki.
To by było na tyle. Dziękuje.
Pozdrawiam wszystkich, nawet Sz.P. Kocham żużel

| Odpowiedz
blokuj
Kocham żużel

Ok, luz. Poniosło mnie trochę, przyznaję. Nie chodzi mi o to, żeby kogokolwiek obrażać. Jeśli tak to zostało odebrane, to przepraszam. Wiem, że jedziecie bez prawa do awansu. Trzeba jednak przyznać, że jest to dosyć oryginalna forma pomocy ze strony GKSŻ i zastanawiam się czy to faktycznie może wypalić. W sensie czy naprawdę uda się utrzymać te ośrodki żużlowe. Nic do Was nie mam, wręcz przeciwnie. Jedźcie sobie jak najdłużej, mi też zależy, żeby tych ośrodków było jak najwięcej. Po prostu boję się trochę, żeby to nie był kolejny "genialny" plan naprawczy żużlowej centrali, który zamiast pomóc, jeszcze bardziej zaszkodzi. Mam nadzieję, że tak się nie stanie i za rok i później będziemy oglądać nie tylko Opole i Rawicz, ale też pozostałe ośrodki przeżywające kryzys, łącznie z Lublinem, Ostrowem i Gnieznem. Oczywiście pod warunkiem, że uporają się z długami, czego bardzo im życzę.

| Odpowiedz
blokuj
PizgnijSieWBeret

Szczerze rozumiem to co teraz napisałeś, bo ja też miałem wątpliwości co do takiej formy pomocy. Skoro takie kluby drugoligowe jadą w I lidze to nadal powinny być traktowane jak II liga. Po co komisarz toru? Skoro pomoc to pomoc, trening wszystko fajnie, aż komisarz przyjedzie na 8h przed meczem i zrobi beton. Po co jednolite kewlary? Nic to nie pomoże, a dodatkowo kasa w błoto. Nice na kołnierzykach jeszcze rozumiem, bo sponsor ale reszta to jest totalna Głupota przez wielkie G. A nawet "patologiczna głupota"
Pozdro

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kocham żużel

Co do komisarza i kevlarów jak najbardziej zgadzam się z Tobą, zresztą oni w ogóle wyrzucają mnóstwo pieniędzy w błoto i zajmują się bzdurami zamiast skupić się na tym, co naprawdę ważne. Wracając jeszcze do Rawicza... Klub jedzie bez prawa awansu do I ligi, ale pod warunkiem, że w przyszłym sezonie wróci II liga. A co jeśli II ligi nie będzie, bo zabraknie drużyn? Taki scenariusz jest możliwy. Co wtedy z Rawiczem i Opolem? Obawiam się, że ta pomoc od GKSŻ może się okazać rozwiązaniem tylko na jeden sezon.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Forest

A moze, małpi mozdzku, docen ze w Lodzi zuzel utrzymuje i buduje Skrzydlewski? Dla ciebie pavulon, a dla mnie jestes DNEM.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.