Wątek dotyczący artykułu

Darcy Ward publicznie atakuje Get Well Toruń

Darcy Ward na profilu społecznościowym zamieścił wpis, z którego wynika, że Get Well Toruń nie rozliczył się z nim za turniej, z którego dochód miał być przeznaczony na jego leczenie.

przeczytaj cały artykuł

zielik1973

macie tylu chorych zawodnikow w Polsce ,Ward na was dupe wypina jeszcze sie na najemnikach nie poznaliscie lepiej te kase dajcie Szymanskiemu ,on naprawde nie ma za co zyc ,albo innemu zawodnikowi obojetnie z jakiego klubu badzcie Polakami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maskarator

brawo, pisałem to od zawsze, to mnie wszyscy wyzywali. łord to jest śmieć i nie zasługuje na wsparcie, było wielu innych zawodników dla których brakuje pomocy np. Adams, albo nawet Polaków - Szymański, Cieślar i pewnie znajdzie się więcej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty przez użytkownika
Corlleon

Sprawa fundacji i zbiórka i ta sprawa z klubem to dwie inne sprawy. Nie łącz tego. Ze zbiórki Ward dostał pełne rozliczenie, nie uczynił tego klub jak widać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Kaytek

Jak widać ma swoje powody z przekazu z klubu wynika że to też wina australijczyków którzy organizowali transmisję.... BTW w końcu odkopałem ten tweet i dlatego usunąłem poprzedni wpis nie widzę w nim żadnego ataku a jedynie zafrasowanie tym że jeszcze nie ma żadnych informacji i cofam swoje słowa i na razie wstrzymuję się od komentowania

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Corlleon

Też nie widziałem w tym wpisie ataku , jak juz wspomniałem - Lizzie chwaląc klub też napisała ze jeszcze nie wiedzą ile jest kasy zebrane ze strony klubu oczywiście - bo fundacja napisała ile zebrała i podała do publicznej wiadomości. Darcy w zasadzie tylko napisał że nie wie ile kasy jest ze strony klubu zebrane i tylko tyle. Ale wiesz media, dodają swoje, szukają sensacji i dodatek - " ze to nie pierwszy raz" . przypominasz sobie jakaś podobna sytuację ze strony Warda?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.