Wątek dotyczący artykułu

Get Well Toruń rozlicza mecz charytatywny dla Darcy'ego Warda

W ostatnich dniach kibiców elektryzowała burza wokół meczu charytatywnego dla Darcy'ego Warda, rozegranego w Lany Poniedziałek na Motoarenie.

przeczytaj cały artykuł

Bawarczyk

Gapinski i Terminski - stare Koty, macie u mnie przegrane !
P.S.
"Kopiaca" manipulacja medialna na koszt lezacego Darcego, to hanba !!!
Mleko sie rozlalo i teraz mozecie sie tylko tlumaczyc z tak podlego zachowania.
Wszystko w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
slavo880

O naiwności!!! Ludzie, wy nadal myślicie, że w świecie dzieje się cokolwiek bezinteresownie? Bezinteresownie to może działać fanatyczny wolontariusz, a i tak nie do końca. Podkreślam to wielokrotnie, sport to już nie sam ruch i współzawodnictwo, to marketing i nakłady finansowe. Nawet tacy biegacze, którzy wydawać by się mogło, że potrzebują tylko nóg i butów do biegania muszą mieć zabezpieczenie finansowe na treningi, dietę, suplementy, obuwie etc.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bawarczyk

Ty mnie oczywistych spraw nie tlumacz!
Zyje na Zachodzie 30 lat, jestem z wyksztalcenia ekonomista i prowadze tutaj swoj "business".
Dlatego bez wiekszej trudnosci widze naiwne tlumaczenie niektorych polskich krawaciarzy.
Przyklad: z imprezy charytatywnej typu non-profit, mowienie o podatku dochodowym, jak to uczynil pan Terminski jest po prostu nieporozumieniem (czyba, ze ktos oprocz Darcego na tym zarobil).
Jezeli ktos chce sie profilowac na dobroczynce, a nastepnie (bezpodstawnie) oczernia i zali sie na beneficjenta, to na takie postepowanie nie ma przyzwolenia.
Sa pewne standardy zachowania i ich nalezy sie trzymac. Tutaj zostaly one ewidentnie zlamane.
W przypadku Darcego dwoch panow (Gapinski i Terminski) skrzywdzilo wizerunkowo, ale nie tylko wizerunkowo chlopaka i wedlug mnie ze wstydu powinni zapasc sie pod ziemie.
Tak, jeszcze raz, albo robimy cos szczerze i bez wlasnych profitow, albo nie robimy charytatywnie niczego, gdyz w tym przypadku zaprzeczamy dobrym obyczajom i jestesmy obludnikami.
Wedlug mnie KSTorun nie zasluguje na to, aby po tym paszkwilu na Darcego w nazwie wystepowalo "Get Well" !!!
Wszystko w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|6)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Bawarczyk

Niestety, w polskim zuzlu ze wzgledu na srodowiso (np. Witkowski, Szymanski, Stepniewski i cale ich otoczenie) nie jest to zbytnio mozliwe, a nawet rzeklbym niesmaczne dla "normalnego" organizatora.
Poza tym, nie ja sie profiluje na mastera dobroczynnosci i nie obwieszam zaslugami.
Czynnosciowo - nie byloby problemu zorganizowac tego typu impreze.
P.S.
Przykro mnie, ale ksiedzem, gornikiem, baletnica i hutnikiem tez juz nie bede.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
GKM_

To po co zabierasz glos? Idz na lake niemieckie woly wyprowadzic a nie sie tu udzielasz,spotkasz moze jakiegos bawara to pogadasz o cielakach i cisnienie ci zejdzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Bawarczyk

A ty czego bazgrolisz bez sensu i roscisz sobie (posrednio) prawo do oceny wszystkich).
Nacjonalista sie znalazl!
Na miejscu Antonio Lindbeack´a nie jechalbym dla takich zagrodowych typow jak ty.
P.S.
Chlopcze Europa na ciebie placi, a ty na nich niewdzieczniku plujesz ?
Wara tobie od mojej polskosci i miejsca zamieszkania.
P.S.
Gdyby Grudziadz musial oddac pieniadze, ktore dostal z EU, to dalej chodzilbys w niewypranych portkach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Bozdzio

biznesmen? jasne! sugerujesz że nie było żadnego podmiotu któremu nie trzeba było zapłacić? otóż informuję cię że to dużo np. za wynajęcie stadionu którego nie jest włascicielem klubu,a jak masz firmę to chyba wiesz że jak wystawisz fakturę to potem musisz to rozliczyć z różnymi instytucjami państwowymi

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Bawarczyk

Pla... pla...pla.
Oczywiscie wiem, ze nie wszystko da sie zrobic/zorganizowac za darmo !
Tutaj chodzi jednak o proporcje.
Z Zaleskim (Prezydent Torunia) mozna bylo porozmawiac i dostac stadion za darmo do dyspozycji?
Nie? Nie mozna bylo? (Pewnie komus zabraklo wyobrazni).
To trzeba bylo wyraznie powiedziec, ze Miasto Torun ma Darcego tam, gdzie swiatlo nie dochodzi. Ciekaw jestem czy rzeczywiscie Torun zarobil na nieszczesciu Worda?
Nie mozna bylo poprosic:
Przyjaciele Darcy'ego Warda - 39
1. Chris Holder - 13 (3,2,3,2,3)
2. Davey Watt - 1 (1,0,-,0,-)
3. Tai Woffinden - 6 (0,1,2,2,1)
4. Maciej Janowski - 4 (1,3,0,0,d)
5. Andreas Jonsson - 10+1 (2,1,2,3,2*)
6. Rune Holta - 3+1 (1*,0,1,-,1)
7. Jack Holder - 2+1 (2*,0,0)
*
Get Well Toruń - 51
9. Martin Vaculik - 10+1 (2,2*,3,2,1)
10. Kacper Gomólski - 9+1 (0,3,1,3,2*)
11. Adrian Miedziński - 12 (3,3,3,3,-)
12. Grzegorz Walasek - 7+2 (2*,1,t,1*,3)
13. Greg Hancock - 10 (3,2,1,1,3)
14. Paweł Przedpełski - 3+1 (0,0,0,1,2*)
15. Dawid Krzyżanowski - 0 (d,0)
*
o niewystawianie faktur?
Panie w kasach nie mogly przyjsc za darmo?
Spytac sie chlopakow z Security, czy nie mogliby przyjsc za darmo?
*
70 % kosztow za impreze charytatywna, to jakis zart,
a twoje pla...., pla....pla..., mnie nie przekonuje.
P.S.
A kto mowi, aby imprezy nie rozliczac z intytucjami panstwowymi?
A jaka fakture wystawil np. Przedpelski, Miedzinski, Vaculik, Gomolski, Holder, Hancock ? Pewnie byly to super kwoty?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
głos z Rzeszowa 61

bez urazy ale ty to chyba z księżyca jesteś . Polskie realia są takie , ze różnej maści fundacje stowarzyszenia to co zbiorą najpierw przeznaczają na swoje koszta a to co zostanie idzie na "szczytny cel" . Oczywiście wszystko zależy od skali i taka np. WOŚP jak zbierze 50 baniek to na same koszty wydaje ca 5-7 milinów oczywiście jest to lekko zawaluowane ale jednak jest .

| Odpowiedz
blokuj
SpartaWKS

Z tym dostać stadion za darmo to pojechałeś.Czy MA jest własnością Zalewskiego i czy 100% mieszkańców Torunia byłoby za zgodą finansowania tej imprezy ze swoich podatków?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Bozdzio

ale to nie o przekonania chodzi tylko o fakty,jest rozliczenie? jest, a żeby nie generować kosztów można by wpłacać kasę mu bezpośrednio na konto i już!

| Odpowiedz
blokuj
Bawarczyk

Nie znaleźliśmy sponsora tytularnego, więc postanowiliśmy oddać nazwę drużyny fundacji, która powstanie niebawem. W przyszłym sezonie będziemy jeździć pod szyldem KS Get Well Toruń - poinformował właściciel żużlowego klubu, Przemysław Termiński.
Wspomniana fundacja będzie wspomagała żużlowców, którzy ulegli ciężkim wypadkom. Inspiracją była tragedia Darcy’ego Warda. Jak dotąd zebrano dla niego prawie 200 tys.zł., dzięki licznym akcjom i wpłatom z toruńskiego klubu. Po powstaniu fundacji będzie ona zbierała pieniądze m. in. ze sprzedaży izotonica o nazwie „Get Well”.

Wypowiedz Terminskiego w "Nowosciach", wywiad z P.Bednarczykiem 21 GRUDNIA 2015

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.