Wątek dotyczący artykułu

Stan Rempały nadal krytyczny. Rodzina dziękuje za wsparcie

Od niedzielnego wieczoru Krystian Rempała przebywa w szpitalu w Jastrzębiu-Zdroju. 18-letni żużlowiec przeszedł operację neurologiczną. Jego stan nadal jest krytyczny.

przeczytaj cały artykuł

Radass

Tym,ktorzy piszą o jakichś info 100% z dupy wzięte dal bym odpocząć od forum na min rok... Na debilizm nie ma leku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Niestety ja mam podobne informacje .Nie wiem ile w tym prawdy ,ale znam osobę ,która mi to przekazała i na pewno nie byłaby zdolna do wymyślania sobie takich rzeczy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ForzaInter

Jakbys sprawdził to ja wypowiadam sie bardzo rzadko tutaj a informacje mam najbliższego otoczenia , kuzyn składa motocykle i sam jeździ z pasji na żużlu wiec ma wtyki i zna managera i Marcina Rempały i samego Marcina czy Rolnickiego wiec dał mi informacje z pewnego źrodła.. Sa pewne procedury w szpitalu nim cos wyjdzie na światło dzienne... Wolałbym tego nie wiedziec co wiem uwierz mi...

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Tytys

wcale nie jest powiedziane, ze chłopak z tego nie wyjdzie. To że jest teraz w ciężkim stanie o niczym nie świadczy.
Wcześniej podałem przykład Rafała Wilka, który miał już nie żyć.
Jeśli Krystian odzyska przytomność powinien od razu trafić do Bydgoszczy na rechabilitację

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Malafides

Rehabilitacja to ostatni krok. Najlepszych neurochirurgów rzeczywiście ma Bydgoszcz, w tym geniusza - prof. Harata. Ale wątpię, by w obecnym stanie dało się Krystiana przewieźć tak daleko...

| Odpowiedz
blokuj
Tytys

Napisałem jak odzyska przytomność to natychmiast na rehabilitację do Bydgoszczy.
A z tego co mi wiadomo to nie ma problemu by prof. Harat przyjechał do Krystiana.
A rehabilitacja to nie ostatni krok tylko pierwszy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Malafides

Zapewne, chociaż prof. Harat z pewnością ma swoich pacjentów w Bydgoszczy i pewnie nie za bardzo może ich zostawić ze względu na Krystiana. Wierzę jednak, że nawet jeśli najlepsi do Jastrzębia pojechać nie mogą, to konsultacje pomiędzy specjalistami trwają.
Rehabilitacja następuje dopiero po leczeniu...

| Odpowiedz
blokuj
Ibrakadabra 43

Nie wiemy tego, nikt takiej informacji nie podał. Wiadomo było że jest obrzęk i krwiak, oni go otworzyli wczoraj i dowiedzieli się więcej. Nikt nie podał informacji że pień mózgu obumarł, ani nikt jej nie zdementował.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Tytys

Gdzieś czytałem, że pień jest nie ruszony.
A jak jest obrzęk mózgu to są obawy jak duży i czy nie będzie trzeba robić trepanacji by nie obumarł

| Odpowiedz
blokuj
-stanley

Wojtek, o tym tak nie można dyskutować. O tym mogła by być tylko wypowiedż członka rodziny, lub z upoważnienia lekarza.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.