Wątek dotyczący artykułu

Gary Bell na celowniku klubów z TBL

Drużyny z Tauron Basket Ligi zaczynają powoli kontraktować zawodników na kolejny sezon. Jednym z koszykarz, który znalazł się na celowniku kilku klubów jest Gary Bell, amerykański strzelec, który ostatnie miesiące spędził w Siarce Tarnobrzeg.

przeczytaj cały artykuł

sokar

Powinien iść tam gdzie będą go widzieć na jego nominalnej pozycji czyli 2 i w pełni korzystać z tego co w tym zawodniku najlepsze :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Koso

Ja to bym ogólnie na miejscu Kutna wybrał się na zakupy do Tarnobrzega.
Wyciągnąć takiego Bella + Młynarskiego to myślę, że dla nas bdb kierunek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
sokar

Jeśli dobrze pamiętasz to ja przed sezonem chciałem Bell'a w Kutnie na 2. Był to oczywiście jeden z wariantów.

| Odpowiedz
blokuj
sokar

Gdyby rozpatrywali zakontraktowanie Bell'a na 2 to jestem - za. Chociaż są jeszcze inne ciekawe opcje które również warto by było przeanalizować.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.