Dyskusja

Apator Fan-RSKZ

przejdź na stronę użytkownika

HDZapora

Specjalnie nie wymieniłem w poście żadnego imienia, żadnego nicka, osób które " podpisały" akt zgonu, a było ich kilka. Sam się zacząłeś teraz usprawiedliwiać.
Te dramaty, bo to dotyczy obu chłopaków, to zbyt poważna sprawa bym wykorzystywał je do "gorącej" dyskusji.
Napisze jednak jedną, może w tej sytuacji optymistyczną opinię.
Z mojego doświadczenia wynika ,że ilekroć kogoś przedwcześnie "uśmiercono" z różnych przyczyn, choćby na podstawie nekrologu który mimo zbieżności nazwisk i dat dotyczył kogoś innego,niż mieliśmy na myśli, to osoba ta żyła jeszcze długie lata. Choć zdaje sobie sprawę ,ze to przypadek, to mam nadzieję, że i w tym wypadku tak będzie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Apator Fan-RSKZ

Uwierz,że też miałem taką nadzieję .Mimo,iż wiedziałem,że lekarze orzekli śmierć mózgu (człowiek zawsze ma nadzieję).Dlatego pisałem jak jest źle (ale nie wprost).Natomiast nigdzie nie napisałem,że już Go odłączyli czy coś.Talara wezwano,bo on neguje pojęcie "śmierci mózgu",to był odruch rozpaczy.2 lata temu była podobna sytuacja we Wrocławiu.Chłopak po wypadku leżał sztucznie podtrzymywany przy "życiu",lekarze orzekli śmierć mózgu,ale matka wezwała Talara.Ten przyjechał,dał szansę,a po paru dniach chłopak zmarł.Było głośno o tym w mediach.Była nawet strona na FB "wybudzimy Kamila" ,100 tys polubień.Tutaj było podobnie.Jak mózg jest martwy,to nawet sztucznie podtrzymywany organizm bez centralnego "zarządzania" po kilku dniach wysiada.Talar to niestety niebezpieczny osobnik.Nie potrafi odróżnić śmierci mózgu od głębokiej śpiączki.Nie ma w historii medycyny przypadku w którym ktoś obudził się po stwierdzonej śmierci mózgu.Rozmawiałem na ten temat z kolegą neurochirurgiem,on mi to tłumaczył.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.