Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: VII runda PGE Ekstraligi odwołana

VII runda PGE Ekstraligi została odwołana. Informację za pośrednictwem swojego konta na Twitterze przekazali włodarze najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju. Tym akcentem zostanie uczczona pamięć o zmarłym Krystianie Rempale.

przeczytaj cały artykuł

kasia_sg

Bardzo słuszna decyzja. W tej chwili nie jest ważne, kto na tym skorzysta, kto straci... Ta śmierć jest straszna dla nas - kibiców. Ale pomyślcie o żużlowcach. Krystian to był (nie może mi przejść to słowo przez gardło) ich kolega, przyjaciel... Jak oni mogą teraz wsiąść na motor i pojechać w meczu?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kasia_sg

Nie piszę tutaj tylko do Ciebie, ale do wielu oburzonych. Czy Wy nawet w takiej sytuacji musicie pisać o tym, że ktoś się zbłaźnił, że to skandal i żerowanie na czyjejś śmierci? Ludzie, nie żyje młody Chłopak, żużlowiec, przed którym było całe życie. Tragedia Jego Rodziny i całego żużla. Przyjmijmy ten komunikat o odwołaniu z szacunkiem. Chociażby ze względu na pamięć o Krystianie. Nie pojadą jutro, pojadą kiedy indziej. To jest teraz najmniej ważne.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
--.night.--

na pisanie prawdy KAZDY MOMENT JEST DOBRY.. kilka dni temu tez psialme parwde o stanie zdrowi Krystiana i co? obelgi, wyzywiska itd... a dzis zdziwinie.. mi akurat jest cholernie smutno bo to mlody chlopak byl, ale zdziwony nie ejstm bo znalem jego tan zdrowi od dawna i szans nie bylo niesttye. :(((

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
bati27

inny tez krzyczał ze już tydzień temu wiedział co i jak... i co chcecie teraz medale czy co? To naprawdę w tej chwili nie ma znaczenia..... no k...!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
kasia_sg

No i załatwi. Naprawdę w tej chwili ma to dla Ciebie znaczenie? Bo dla mnie żadnego. Niech sobie zyska na tym kto chce, a kto chce niech straci. Przeraża mnie to, że w takiej chwili można o tym myśleć. Właśnie po takch wpisach można zobaczyć, co jest ważne dla poszczególnych forumowiczów. Przykre to bardzo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ЦТ

Night, nawet jeżeli masz rację, to wystarczy już... I tak mało kto chciałby jechać, podświadomie oczekiwałem takiego komunikatu. Poszczególni włodarze mają swoje sumienia, jak opadną emocje, to będzie można ponownie o tym mówić...

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

jakas w angli jada, w gorican tez.. w poniedzialek tez pojada w anglii we wtorek w szecji.. wiec to kompemitacja ze odwoalai.. A RUSIECKI TO BLAZEN JAKICH MALO.. TAKA PARWDA..

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
ЦТ

W Anglii i Szwecji to trochę inna sytuacja... Też był członkiem żużlowej rodziny, ale nie tak jak tutaj w Polsce. Ja też jestem zdziwiony i zażenowany postawą Rusieckiego, ale wydaje mi się, że chociażby po prostu dla Krystiana wstrzymać gniew na Rusieckiego...

| Odpowiedz
blokuj
Marlon

Rusiecki może miał szczere intencje, może nie. Mnie się wydaje, że jednak pobrzmiewała tam nuta własnych interesów. Może udowodnić wszystkim, jak było naprawdę, jeśli na mecz do Poznania nie zabierze Emila - nawet, jeśli będzie on zdrowy. Czyli niech jadą w takich składach, w jakich pojechaliby jutro.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
kasia_sg

Night, przecież Ty jesteś inteligentnym facetem. To jak możesz tego nie rozumieć? Zginął Polak. Członek wielkiej żużlowej rodziny. W Anglii i Szwecji na pewno Go godnie uczczą. Ale u nas, odwołanie kolejki to najbardziej słuszna decyzja.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
--.night.--

to zenujaca decyzja... walsnie minuta ciszy pownno sie uczcic pamiec kRYSTIANA.. i jechac... gdyby odowalli Gorican, lige angielksa i szwedzka to ok... RUSIECKII PWOINIEN ZAMKNAC GEBE I TYLE.. i decyzja powinna byc odgorna.. a tak ejst kompemitacja leszna na calej linii.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Eddybyk15

Chcesz by unia oddała jutro ten mecz walkowerem?? Ty nie rozumiesz że tu nie chodzi o wynik..!? Chcesz idź jutro na stadion baw się ciesz ze zwycięstw..

| Odpowiedz
blokuj
Castillo

Najgorsze w tym wszystkim jest nie to, że zrobił się smród, i nawet nie to, że night ma trochę racji. Ale to, że postawa zawodników niestety to potwierdza. Ilu z nich wycofało się z zawodów w Gorican? Ilu z nich odmówi startu w Anglii w poniedziałek? Nie wiem, czy to świadczy o nich dobrze czy źle, ale takie są fakty. Zaś żałobę ktoś po mistrzowsku wykorzystał do własnych celów - bo takiej propozycji się nie odrzuca, a nawet jeśli widzi się ukryte motywy - to nie wypada ich wytykać. Ale dla mnie taka postawa jest jeszcze obrzydliwsza niż to, co działo się po śmierci Lee. I tylko dlatego cokolwiek dziś piszę...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|0)
blokuj
-stanley

Tylko pamięć zawodnika można było uczcić na stadionach. Tysiące ludzi. Odchodzi wielu nam bliskich i znajomych. Jadnak życie toczy się dalej. Taki jest świat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
kasia_sg

I na pewno podczas następnej kolejki kibice i zawodnicy godnie uczczą Krystiana. Ja uważam, że jutro za wcześnie na mecze. Powinna nastąpić chwila ciszy i spokoju.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
xman2200

Żal mi takich nieczułych ludzi jak ty. Jesteś tak zaślepiony klubowymi wojenkami że nie widzisz w tym wszystkim faktu że odszedł młody zdolny chłopak jeden z żużlowej braci. Oby ta karma nie wróciła do ciebie

| Odpowiedz
blokuj
xman2200

Nie rozumiesz że to nie czas na takie rozmowy. Zdarzysz jeszcze wyładować swoje frustracje ale uszanuj chociaż dzisiejszy dzień

| Odpowiedz
blokuj
kasia_sg

Night - wierzyłam w Ciebie, że jednak coś do Ciebie dotrze. Naiwna jestem. Kończę z Tobą dyskusję, bo Ciebie interesuje tylko to, gdzie kto jedzie, dlaczego i co do kogo wróci. Niech się dzieje co chce. Co kibic, to inna opinia. Trzeba jednak teraz pokazać klasę i przyjąć decyzję (jaka by ona nie była) z pokorą i szacunkiem. Czy to tak wiele? Bez odbioru.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

debilne decyzje trzeba opisywac takeimi jaie sa.. za cheile bedzie beczenie ZE TERMINOW IM BRAKUJE.. itd.. ja patrze w przyszlsoc, a nie w teraznijszosc... FALUBAZ JECHAC Z LESZNEM KILKA GODZIN PO SMIERCI ICH LIDERA.. i jakos nie bylo odwolaywana kolejki.. wielu zaowndikow ginaleo i pewnie zgnie na torze bo to taka dyscyplina sprtu... ale nikt nie odowlaywal spotkn... tylko byla minuta ciszy.... i brak dopingu...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Sebastian Pia

Przemek na torze zginął człowiek, hu... z tym, ze miał niezapięty kask, u nas Baran, też często nie dopina.... wszyscy pierdola, ze Rzeszow robi wilcze doły, ale u nas na lotnisku dwie dziurki, plus kopa na szerokiej, zastanawia mnie stan toru w Rybniku

| Odpowiedz
blokuj
Tylko Bally

Po śmierci Richardsona wiele się zmieniło, co do podejmowania decyzji. Mecz w Zielonej w 2004 roku to nie był mecz, ci, co byli wiedzą, jak było.

| Odpowiedz
blokuj
--.night.--

ale nikt nie odowalywal kolejki... i walsnie tym meczem UCZCZONO SMIERC RAFALA.. a teraz najklepijodowlac na miesiac.. bo komus nie pasuje jutor jwchac.. zenada

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Komentarz usunięty
Donio

Co ty robisz tutaj w ogóle? Zrezygnowales z tego forum a teraz gębę wycierasz sobie śmiercią młodego człowieka. Ty padlino.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (15|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.