Wątek dotyczący artykułu

Będzie śledztwo w sprawie śmierci Krystiana Rempały

Prokuratura Okręgowa w Rybniku będzie prowadzić śledztwo w sprawie śmierci juniora tarnowskiej Unii - Krystiana Rempały. Sprawdzone zostaną wszystkie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

przeczytaj cały artykuł

Poldi

Oglądałem klatka po klatce start i wypadek i również zwróciłem uwagę na wypuszczenie motocykla przez Worynę. Nie chcę sugerować, ale Kacper mógł mieć problem jak go szarpnęło z ręką. Trzeba zadać sobie pytanie - czy Woryna jest zdolny do jazdy po tak ciężkiej kontuzji ręki. Przecież on miał 4 tygodnie temu nieprawdopodobną kontuzję. Dziura w dłoni, dwie operacje, przeszczepy, zakażenie i co ? Jeździ. Wszyscy dokoła mówili, że kontuzja wykluczyła go na kilka miesięcy. Crump po takiej kontuzji zakończył karierę. Chodzi tylko o to, by sprawdzić czy ciśnienie na wynik drużyny, nie spowodowało tego, że Woryna wsiadł na motocykl o kilka tygodni za wcześnie. Pamiętacie co się działo z Kildemandem, kiedy z kontuzją jechał w lidze i się przewracał na torze, mdlał w parku maszyn. Robił to bo klub miał takie ciśnienie wyniku.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (12|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Daimler Benz

Siema powiadasz ze klatka po klatce to powinieneś zauwazyc ze Woryna najpierw zachaczyl swoim pszednim kolem w tylne kolo Krystiana no i od tego wlasnie potoczyla się reszta upadku.Nie było to wypuszczenie motocykla od razu najpierw był kontakt....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poldi

Ależ oczywiście, że Kacper nie zrobił nic celowo i to jest jasne. Bardziej chodzi mi o to, czy Kacper jest zdolny do jazdy po tak ciężkiej kontuzji ręki? Czy przy szarpnięciu motocykla ma na tyle władze w ręce, że ta zapewnia mu mocny chwyt kierownicy. Słyszałem, że ręka Kacpra jest nie do końca sprawna, a w żużlu to jest nie dopuszczalne. Oczywiście można dawać blokady, znieczulenia itd. tylko, że ta ręka będzie dalej niesprawna.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Daimler Benz

Prokurator zbada wszystko...Oczywiście bez wskazania kto był winny taki jest speedway...Czy reka była zdrowa czy chora...Taka mala sugestja się nasuwa ze czasem można przewidzieć co może się stać.Speedway to szybki sport i nie jeden powie ze nie idzie tego przewidzieć.Dodam tylko ze idzie, wystarczy popuscic gaz....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.