Wątek dotyczący artykułu

Wymiana zdań po meczu Stal - Włókniarz. Poszło o stan rzeszowskiego toru

W meczu 10. kolejki Nice PLŻ, Stal BETAD Leasing Rzeszów pokonała Eko-Dir Włókniarza Częstochowa 50:40. Po meczu doszło do ostrej wymiany zdań na temat biegu nr 14 i stanu rzeszowskiego toru.

przeczytaj cały artykuł

fifijabol

Ja tylko chce dodać jedną ważną, albo i nie sprawę. Otóż na żądanie klubu z Czewy, od wczoraj wieczora na torze był obecny komisarz, tor był robiony według jego sugestii, co pokazują czasy wyścigów. A wiec wara płaczki z Czewy :PPPP

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ЦТ

O ile mi wiadomo, to już nie pierwszy raz, taka sytuacja miała miejsce, miałem dziwne przeczucie, że Medaliki na podstawie yr.no zakombinują i skombinują prewencyjne ubicie w związku z zapowiadanymi "masywnymi" opadami deszczu. Żenująca sytuacja, jak się robi taką kurzawę, na taką pogodę, to czego oni oczekiwali? Jak chcieli idealnie równego toru, to trzeba było jechać na tor Formuły 1, tam by nie mieli problemów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.