Najnowsze Wyniki/Kalendarz
esport Materiały prasowe / ELeague / esport

Oficjalnie: Flash Gaming zastąpi TyLoo podczas ELEAGUE Major w Bostonie

Karol Przedpełski
Karol Przedpełski
2 stycznia tego roku TyLoo potwierdziło swoją nieobecność na turnieju w Bostonie. Od tego czasu trwały spekulację, kto może zastąpić chińską formację. Ostatecznie to Flash Gaming dostanie szansę na pokazanie się na najważniejszym turnieju CS:GO.

Turniej w Bostonie byłby pierwszym o randze Majora dla zawodników TyLoo, jednak przez problemy wizowe, chińscy zawodnicy zmuszeni byli odstąpić miejsce innej drużynie. Graczem, którego aplikacja o wizę została odrzucona przez ambasadę USA, był Hansel "BnTeT" Ferdinand. Były trener Luis "peacemaker" Tadeu mógł wypełnić tą lukę, ale nie udało mu się dogadać z organizacją, prawdopodobnie w kwestii finansowej. Tym samym zespół został zmuszony do wycofania się z turnieju, a swoją szansę może wykorzystać inna chińska formacja - Flash Gaming, która występuje w składzie: YuLun "fancy1" Cai, YuanZhang "AttackeR" Sheng, Andrew "kaze" Khong, QiFang "Karsa" Su, KunHua "LOVEYY" Bai, Zhenghui "z8z" Liu (trener).

Kwalifikację do głównego turnieju, w których będziemy mogli zobaczyć Flash Gaming, odbędą się w dniach 12-15 stycznia w Atlancie. Faza grupowa również zostanie rozegrana we wcześniej wspomnianym mieście. Na decydujący etap turniej przenosi się do Bostonu. Jest to pierwsza w historii impreza rangi Major, która odbywa się w dwóch miastach.

ZOBACZ WIDEO: "Izak": Gry komputerowe są trudniejsze do komentowania, niż piłka nożna

Czy Twoim zdaniem Flash Gaming godnie zastąpi TyLoo?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL