Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Zawodnicy G2 Esports ESL / Helena Kristiansson / Zawodnicy G2 Esports

ELEAGUE Major Boston 2018: znamy nowe legendy. Virtus.pro poza czołówką

Karol Przedpełski
Karol Przedpełski
Faza grupowa ELEAGUE Major Boston 2018 w grze Counter-Strike: Global Offensive dobiegła końca. Wyniki pokazały, że na scenie CS:GO dochodzi do zmian. Osiem drużyn zyskało status legend i przechodzi do fazy mistrzowskiej turnieju.

Tylko dwie z ośmiu legend z PGL Major Kraków 2017 były w stanie utrzymać swój status. ELEAGUE Major Boston 2018 pokazuje, że w bieżącym roku w rozgrywkach Counter-Strike będziemy mogli oglądać emocjonujące starcia, w których wiele drużyn będzie walczyło o tytuł tej najlepszej. Zespoły posiadające status legendy na pewno wystąpią podczas kolejnego turnieju rangi Major. Polacy z Virtus.pro odpadli jeszcze przed wyłonieniem nowych legend i będą musieli przejść kwalifikacje, aby wystąpić w kolejnym prestiżowym turnieju w CS:GO.

Nowe legendy:

  • G2 Esports - przechodzą do kolejnej fazy turnieju z wynikiem (3:0). Podczas trzech dotychczasowych spotkań stracili tylko 20 rund pokonując Cloud9, Team Liquid oraz Quantum Bellator Fire.
  • FaZe - podobnie jak zawodnicy G2, fazę grupową zakończyli trzema zwycięstwami (3:0). Nie pozostawili złudzeń fnatic, Vega Squadron i aktualnie najlepiej drużynie na świecie SK Gaming.
  • SK Gaming - w fazie grupowej przegrali tylko jedno spotkanie z świetnie prezentująca się ekipą na tym turnieju - FaZe (3:1). Wygrali spotkania ze Space Soldiers, mousesports i Gambit.
  • Quantum Bellator Fire - niespodzianka tego turnieju, ulegli tylko G2 Esports, którzy na tym turnieju łącznie z kwalifikacjami nie przegrali jeszcze żadnego spotkania (3:1). QB. Fire pokonali Virtus.pro, Gambit i mousesports.
  • Natus Vincere - poza porażką z Gambit w pierwszym swoim spotkaniu wygrali trzy pozostałe (3:1). Zwyciężyli z BIG, Liquid oraz fnatic.
  • mousesports - w spotkaniach fazy grupowej nie byli w stanie zwycięzyć w spotkaniach z Quantum Bellator Fire i SK Gaming (3:2). Zwyciężyli natomiast z Astralis, Vega Squadron i Space Soliders.
  • fnatic - ulegli zawodnikom FaZe oraz Natus Vincere. Faze grupową zakończyli wynikiem (3:2) na swojej drodze pokonując Virtus.pro, Astralis oraz Gambit.
  • Cloud9 - fazę grupową rozpoczęli fatalnie od dwóch porażek z G2 i Space Soldiers, aby później wrócić do turnieju i wygrać trzy kolejne spotkania (3:2). Amerykańska formacja pokonała Virtus.pro, Astralis i Vega Squadron.

Z Eleague Major Boston 2018 odpadły takie drużyny jak: Gambit, Team Liquid, Astralis, BIG, North oraz nasi rodacy z Virtus.pro, tracąc przy tym status legend. Poza legendami wyłonionymi podczas PGL Major Kraków 2017 z turniejem pożegnali się również Space Soldiers i Vega Squadron. Faza pucharowa turnieju w Bostonie rozpoczyna się już w piątek 26 stycznia o godzinie 16:00. Znamy również pełen harmonogram oraz pary ćwierćfinałowe, które prezentują się następująco:

Harmonogramfazy pucharowejELEAGUEMajor Boston 2018
26 stycznia (piątek)
Ćwierfinał
16:00FaZe Clanvsmousesports
18:30Natus VincerevsQuantum Bellator Fire
21:00G2 EsportsvsCloud9
27 stycznia (sobota)
Ćwierćfinał
16:00SK Gamingvsfnatic
Półfinał
18:30Zwycięzca pierwszego ćwierćfinałuvszwycięzca drugiego ćwierćfinału
21:00Zwycięzca trzeciego ćwierćfinałuvszwycięzca czwartego ćwierćfinału
28 stycznia (niedziela)
Finał
16:00Zwycięzca pierwsze półfinałuvsZwycięzca drugiego półfinału


Transmisję z turnieju z polskim komentarzem można oglądać między innymi w telewizji na kanale Sportklub oraz na oficjalnym kanale Twitch.
Informacje o dostępności kanału Sportklub w twojej sieci kablowej/platformie cyfrowej znajdziesz TUTAJ.

ZOBACZ WIDEO: Virtus.pro wchodzi do gry! Pora na fazę grupową ELEAGUE Major Boston!

Która drużyna zwycięży ELEAGUE Major Boston 2018?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL