WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Robert Paul dla Blizzard Entertainment / Drużyna London Spitfire świętuje zwycięstwo w finałach etapu Overwatch League

Drużyna London Spitfire wygrała pierwsze w historii finały OWL

Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł
Pierwszy etap inauguracyjnego sezonu Overwatch League już za nami. London Spitfire pokonali drużynę New York Excelsior w emocjonującym meczu na pięciu mapach i w wypełnionej po brzegi hali Blizzard Arena Los Angeles.

London Spitfire wygrali mecz stosunkiem 3:2 – gdy po dwóch pierwszych przegranych mapach zdołali odwrócić kartę, nie dając szans przeciwnikowi w trzech kolejnych – i zgarnęli 100 000 dolarów premii. New York Excelsior zdobyli 25 000 dolarów premii za zajęcie drugiego miejsca.

W poniedziałek 10 lutego fani mieli okazję obejrzeć aż pięć meczów – ostatnie trzy spotkania sezonu zasadniczego oraz półfinałowe i finałowe starcia z udziałem trzech najlepszych drużyn pierwszego etapu. W meczu półfinałowym pomiędzy rozstawionymi na trzecim miejscu Houston Outlaws i London Spitfire (rozstawionymi z drugiego miejsca), to ci drudzy dzięki wygranej 3:1 wywalczyli miejsce w meczu finałowym z najwyżej notowanymi New York Excelsior.

Wszystkie zespoły mają teraz krótką przerwę przed drugą fazą, która rozpocznie się w środę 21 lutego. Drużyny rozpoczną kolejny etap rozgrywek z czystym kontem i będą miały nową szansę na wywalczenie prawa do walki w finałach. Tabela podsumowująca cały sezon posłuży do rozstawienia w play-offach.

ZOBACZ WIDEO: #CTRL 2: Recenzja nowego Assasin's Creed i wszystko o GundamachRedakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy śledzisz Overwatch League?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL