WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ESL / Helena Kristiansson / Na zdjęciu: puchar za mistrzostwo świata w League of Legends

Nowy pomysł Jacka Kurskiego. Liczy na miliony

Michał Mielnik
Michał Mielnik
Telewizja Polska wchodzi na salony e-sportu. Kanał TVP Sport został jedynym i wyłącznym partnerem transmisji najważniejszych rozgrywek w CS:GO, Lol, DOTA 2 oraz SC2. Pierwsza z nich już w najbliższy weekend.

W 2018 roku TVP pokaże setki godzin rywalizacji e-sportowych w grach Counter-Strike: Global Offensive, League of Legends oraz DOTA 2. Państwowa telewizja została wyłącznym partnerem transmisji takich rozgrywek jak Intel Extreme Masters, ESL One oraz ESL Mistrzostwa Polski. Już w weekend przeprowadzi pierwszą transmisję z katowickiego Spodka. Stacja telewizyjna przygotowała dla uczestników eventu specjalną strefę chillout. 

Transmisje z wydarzeń w Katowicach transmitowane będą na facebookowych kanałch TVP - TVP Esport oraz TVP Sport, a także na YouTube. Ponadto finał rozgrywek CS:GO zostanie pokazany w niedzielę 4 marca o godzinie 22:00 na kanale telewizyjnym TVP Sport.

W ramówce znalazło się miejsce dla najważniejszych rozgrywek w naszym kraju, czyli ESL Mistrzostwa Polski. Będzie to pierwsza liga esportowa, która będzie transmitowana w telewizji, a TVP Sport otrzymało wyłączne prawa do jej realizowania. 

ZOBACZ WIDEO Czy esport powinien trafić na igrzyska? "Izak" uważa, że nie

Czy będziesz oglądać transmisje esportowe na kanale TVP?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL