WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Red Bull / Na zdjęciu: reprezentant Red Bulla, Artur Bloch

WESG: Artur Bloch zwycięża pierwsze spotkanie. "Nerchio" bliżej awansu

Jakub Madej
Jakub Madej
Świetny mecz w grę StarCraft II rozegrał Artru Bloch w fazie grupowej podczas turnieju World Electronic Sports Games 2017. Polak zwyciężył mecz, zdobywając pierwszy punkt w grupie.

To wspaniały początek dla Polaków podczas World Electronic Sports Games 2017. Po zwycięstwie AGO Esports w grę Counter-Strike: Global Offensive, wygraną na konto reprezentantów naszego kraju dopisał Artur Bloch, który zdominował rywala ze Szwecji.

"Nerchio" nie pozostawił żadnych złudzeń już na początku spotkania. To on przyjechał do Chin w lepszej formie i nic nie będzie go w stanie powstrzymać. Ze spokojem Bloch rozpoczął spotkanie, znacznie sprawniej poruszając się na mapie i zarządzając surowcami. Ogromne wojsko, które "Nerchio" gromadził przez kilkanaście minut, pozwoliło mu na przejście do ofensywy, które się opłaciło. Bardzo szybko "Namshar" zaczął się gubić i nie był w stanie postawić oporu Polakowi, który zwyciężył pierwszą mapę.

Odważniej do drugiej mapy wyszedł Bloch, który prawie od razu przeszedł do ofensywy. Widać było, że Christoffer Kolmodin całkowicie się tego nie spodziewał i nie był przygotowany na taką taktykę. Obszar "Namshara" bardzo szybko zostal zajęty przez Polaka, który bez najmniejszych problemów zwyciężył drugą mapę, zapisując ważny punkt w fazie grupowej na swoje konto.

Tabela grupy C:

1. Artur "Nerchio" Bloch 1-0 (2-0 w mapach)
2. Aleksandr "Bly" Svusuyk 1-0 (2-1 w mapach)
3. Jarod "JonSnow" George 0-1 (1-2 w mapach)
4. Christoffer "Namshar" Kolmodin 0-1 (0-2 w mapach)

ZOBACZ WIDEO: "Izak": Gry komputerowe są trudniejsze do komentowania, niż piłka nożna

Czy "Nerchio" awansuje do kolejnego etapu?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL