WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Virtus.pro / Michał 'MICHU' Müller oficjalnie zawodnikiem Virtus.pro

Oficjalnie: MICHU zawodnikiem Virtus.pro

Michał Mielnik
Michał Mielnik
W czwartek, 22 marca esportowy świat obiegła informacja, że Michał "MICHU" Müller oficjalnie został zawodnikiem Virtus.pro. Młody gracz po miesięcznym wypożyczeniu przeszedł z Team Kinguin.

Miesiąc temu władze Virtus.pro poinformowały, że ze składu zostaje odsunięta legenda polskiej sceny Counter-Strike'a - Wiktor "Taz" Wojtas. W jego miejsce na dwa turnieje został wypożyczony z Team Kinguin jeden z największych talentów - Michał "MICHU" Müller. Niespełna 22-letni zawodnik wystąpił z VP podczas turniejów StarSeries w Kijowie oraz IEM Katowice. W obu imprezach występował w roli stand-in'a, a 22 marca oficjalnie został graczem najlepszej obecnie drużyny w naszym kraju. 

- Spełniłem swoje marzenie! Będę reprezentował barwy Virtus.pro. To dla mnie duże wyróżnienie i podsumowanie ciężkiej pracy. Dojście do tego etapu wymagało wielu godzin pracy nad sobą, treningów i przede wszystkim wiary w sukces. To zdecydowanie jedno z największych osiągnięć w mojej esportowej karierze, a zarazem możliwość dalszego rozwoju i kop motywacyjny - napisał MICHU na swoim profilu na Facebooku.

Tym samym oficjalnie z legendarnym składem pożegnał się Wiktor "Taz" Wojtas. 31-letni zawodnik został jednym z członków nowego składu Team Kinguin.

ZOBACZ WIDEO: "Wszyscy wiedzą, gdzie leżą Katowice, że jest to Polska i jest to najlepsza impreza"

Czy Michał "MICHU" Müller będzie wzmocnieniem Virtus.pro?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL