WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / StarLadder ImbaTV Invitational #5

StarLadder 5: Polacy w ogonie stawki

Jakub Szczotka
Jakub Szczotka
Team Kinguin nie będzie miał powodów by dobrze wspominać kwietniowy wyjazd na Ukrainę. Mimo dość słabej obsady Minora Dota 2 - StarLadder ImbaTV Invitational Season 5, Polacy zajęli w imprezie ostatnie miejsce.

Team Kinguin w ramach turnieju zagrało tylko dwa mecze, oba w fazie grupowej. Ich pierwszym przeciwnikiem było reprezentujące Północną Amerykę OpTic Gaming. Prowadzona przez bardzo doświadczonego kapitana - PPD - ekipa okazała się górą w rozegranym w czwartek meczu otwarcia imprezy, prezentując się zdecydowanie lepiej od rywali i wygrywając z Pingwinami 2:1. 

Spotkaniem, w którym Polacy musieli zwyciężyć, by móc walczyć o awans do fazy play-off, był tzw. mecz eliminacyjny przeciwko reprezentantom strefy CIS - FlyToMoon. Ku uciesze zebranej w Kijowie publiczności to rosyjsko-ukraiński zespół okazał się górą, wygrywając z Polakami 2:1, tym samym eliminując ich z turnieju na miejscu 7-8, za które otrzymali 7,5 tysiąca dolarów nagrody.

Na niedzielę (15.04) przewidziano rozegranie fazy play-off i zakończenie całego turnieju. Pary półfinałowe tworzą Vega Squadron przeciwko VGJ.Thunder oraz OpTic Gaming kontra Fnatic. Zwycięzcy tych spotkań rozegrają wielki finał best of five, którego stawką będzie 135 tysięcy dolarów i 150 punktów DPC.

ZOBACZ WIDEO: Cosplay sposobem na życie. "Przyjemna praca i przyjemne hobby"

Czy śledzisz rozgrywki Dota 2 Pro Circuit?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL