WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ESL / Adela Sznajder / Na zdjęciu: kibice śledzą rywalizację w League of Legends

T-Mobile Liga Akademicka: Informatycy z pewnym zwycięstwem nad Smokami

Bartłomiej Kuczyński
Bartłomiej Kuczyński
Informatycy z Politechniki Białostockiej starli się ze Smokami z Politechniki Krakowskiej. Pierwsza ekipa miała już zapewniony awans i bez problemu pokonała rywali, którzy zajęli ostatnie miejsce w tabeli grupy D League of Legends.

Przedstawiciele Politechniki Krakowskiej starli się z dość nieprzyjemnym faktem. Nie udało im się obronić drugiego miejsca z poprzedniego sezonu, a przede wszystkim - wyjść z fazy grupowej. Ten mecz miał być dla nich pojedynkiem o honor, jednak pomimo szczerych chęci ta sztuka im się nie udała.

Pierwsze starcie pomimo niewielkiej różnicy w zabójstwach zdecydowanie przebiegało po myśli Informatyków. Wzięty Baron Nashor i zdobywane raz po raz obiekty na mapie powodowały, że Smoki nie były w stanie udźwignąć presji spotkania. Po 26. minucie było już po meczu - wybuchający Nexus obwieścił zakończenie pierwszego pojedynku.

Ten sam schemat powtórzył się w drugim spotkaniu. Smoki pomimo zgarnięcia wielu zabójstw nie były w stanie przekuć tego na nic więcej i tym razem udało im się wytrzymać o 3 minuty dłużej. W 29. minucie był już koniec rywalizacji, gdzie Informatycy z Baronem Nashorem bez problemu wtargnęli do bazy przeciwnika i zakończyli pojedynek, zapewniając sobie drugie miejsce w grupie i awans do fazy finałowej.

VOD ze spotkań można obejrzeć tutaj.


ZOBACZ WIDEO: Sam Braithwaite: Bicie rekordu świata w graniu było okropne

Czy Informatycy mają szanse na zdobycie mistrzostwa sezonu drugiego?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL