Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Logo rozgrywek w grę League of Legends w T-Mobile Lidze Akademickiej Materiały prasowe / T-Mobile Liga Akademicka / Logo rozgrywek w grę League of Legends w T-Mobile Lidze Akademickiej

T-Mobile Liga Akademicka: Tyranozaury na podium, Górnicy poza czołową trójką

Bartłomiej Kuczyński
Bartłomiej Kuczyński
Tyranozaury mogły odczuwać niedosyt po przegranym półfinale w ramach turnieju League of Legends. W meczu o trzecie miejsce jednak wyszli obronną ręką, pokonując drużynę Górników.

Tyranozaury nie były raczej zadowolone z ich sytuacji. Pomimo pewnej fazy grupowej stosunkowo na własne życzenie przegrali półfinał z Lwami i ten mecz o trzecie miejsce miał osłodzić im gorycz porażki.

Reprezentacja Politechniki Śląskiej dzielnie próbowała zrobić w meczu cokolwiek. Niestety, widać było że Wojskowa Akademia Techniczna była o wiele lepiej przygotowana do spotkania. Od początku raz po raz atakowali swojego oponenta nie dając mu ani chwili wytchnienia. Widać było, że to Tyranozaury są zdecydowanie górą, chcąc zrehabilitować się za niefortunny półfinał. W każdym z meczów zdobyli przewagę w farmie i w obiektach na mapie, a rotacje na mapie zdecydowanie przemawiały na ich korzyść. Dwa dość szybkie mecze zakończyły się na ich korzyść i to reprezentacja Wojskowej Akademii Technicznej zajęła zasłużenie trzecie miejsce na podium T-Mobile Ligi Akademickiej.

Rezultaty i przebieg turnieju można zobaczyć pod tym linkiem.

ZOBACZ WIDEO: Piotr "Izak" Skowyrski: "Złota era" esportu trwa, liczby cały czas rosną

Czy Tyranozaury pokazały się z dobrej strony w całym turnieju?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL