Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kadr z gry FIFAMateriały prasowe / EA Sports / Na zdjęciu: kadr z gry FIFA

ESL Mistrzostwa Polski: Miłosz "milosz93" Bogdanowski mistrzem Polski w FIFA 18

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Miłosz "milosz93" Bogdanowski został zwycięzcą ESL Mistrzostw Polski w FIFA 18. Reprezentant Legii Warszawa poza tytułem wywalczył 20 tysięcy złotych i prawo gry w czerwcowym turnieju FIFA Global Series Playoffs.

W rozgrywanym offline w Katowicach turnieju finałowym wystąpiło ośmiu zawodników - Bogdanowski, Kamil "Riptorek" Soszyński, Mateusz "Laueritto" Lauer i Damian "damie" Augustyniak, Dawid "DawidPLx999" Kamasiński, Cezary "Kalan" Kałan, Bartek "bartillosorc" Narożnik i Gracjan "El Polako" Gołębiowski.

W półfinałach "milosz93" pokonał w dwumeczu "Laueritto" 8:3, a "Riptorek" wygrał z "damiem" 5:4.
Finałowy pojedynek reprezentanta Legii Warszawa z sympatyzującym z Jagiellonią Białystok zawodnikiem ALSEN Teamu był bardzo zacięty. Nieznacznie lepszy okazał się Bogdanowski, który wygrał 6:5.

Miłosz "milosz93" Bogdanowski wygrał 20 tysięcy złotych oraz zaproszenie na globalny turniej FIFA Global Series Playoffs, w których zwycięstwo umożliwia wstęp na mistrzostwa świata FIFA eWorld Cup.

W tym roku, w przeciwieństwie do poprzedniej edycji, mistrzostwa Polski rozgrywano tylko na konsoli PS4, na czym ucierpiało kilku graczy specjalizujących się w grze na Xboksie, jak chociażby "El Polako".

Czy interesujesz się rozgrywkami esportowymi w grę FIFA?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL