WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Pride / Drużyna Pride w Fortnite

PRIDE wchodzi do świata Fortnite

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Fortnite jest prężnie rozwijającą się grą, która m.in. stawia na esport. Znana polska drużyna otwiera własną sekcję esportową.

Pierwszą drużynę w Polsce i jedną z pierwszych w Europie grającą w Fortnite jest AGO Esports. Jej śladem poszło kilka mniej znanych drużyn, a teraz do gry wchodzi kolejna popularna marka.

Pride dotychczas osiągało sukcesy na polskiej scenie Counter-Strike. Natomiast już wkrótce będzie można śledzić jej poczynania nie tylko w jednej grze.

Właściciel Pride, Piotr Lipski ogłosił złożenie drużyny, która będzie reprezentować markę w Fortnite . Skład zespołu tworzą:

  • Grzegorz "Tabooo" Taborski

  • Przemek "mozbi" Deć

  • Marcin "Arokiz" Kanecki

  • Sebastian "Hashtag" Skalimowski

Piotr Lipski uważa, że Fortnite jest przyszłościowym tytułem i zawodnicy będą walczyć o najwyższe laury na scenie esportowej: - Widząc eksplozję popularności Fortnite w Polsce i na świecie zaczęliśmy wnikliwie analizować grę i jej społeczność pod kątem uzawodowienia. Do otwarcia nowej dywizji przekonuje nas postawa Epic Games, które w sposób konsekwentny aktualizuje swoją grę, udowadniając że wsłuchuje się w potrzeby graczy. Pierwsze turnieje organizowane w Europie udowadniają wysoki esportowy potencjał gry. Dlatego poszukaliśmy do nowej dywizji zawodników z najwyższych pozycji w rankingach. Jako PRIDE walczymy o najwyższe osiągnięcia i tak będzie też w przypadku Fortnite.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Kwolek o esporcie. "Ten świat idzie do przodu. Warto się nim interesować"

Czy będziesz śledził poczynania PRIDE w Fortnite?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):