WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Pride / Drużyna Pride w Fortnite

PRIDE wchodzi do świata Fortnite

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Fortnite jest prężnie rozwijającą się grą, która m.in. stawia na esport. Znana polska drużyna otwiera własną sekcję esportową.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Pierwszą drużynę w Polsce i jedną z pierwszych w Europie grającą w Fortnite jest AGO Esports. Jej śladem poszło kilka mniej znanych drużyn, a teraz do gry wchodzi kolejna popularna marka.

Pride dotychczas osiągało sukcesy na polskiej scenie Counter-Strike. Natomiast już wkrótce będzie można śledzić jej poczynania nie tylko w jednej grze.

Właściciel Pride, Piotr Lipski ogłosił złożenie drużyny, która będzie reprezentować markę w Fortnite . Skład zespołu tworzą:

  • Grzegorz "Tabooo" Taborski

  • Przemek "mozbi" Deć

  • Marcin "Arokiz" Kanecki

  • Sebastian "Hashtag" Skalimowski

Piotr Lipski uważa, że Fortnite jest przyszłościowym tytułem i zawodnicy będą walczyć o najwyższe laury na scenie esportowej: - Widząc eksplozję popularności Fortnite w Polsce i na świecie zaczęliśmy wnikliwie analizować grę i jej społeczność pod kątem uzawodowienia. Do otwarcia nowej dywizji przekonuje nas postawa Epic Games, które w sposób konsekwentny aktualizuje swoją grę, udowadniając że wsłuchuje się w potrzeby graczy. Pierwsze turnieje organizowane w Europie udowadniają wysoki esportowy potencjał gry. Dlatego poszukaliśmy do nowej dywizji zawodników z najwyższych pozycji w rankingach. Jako PRIDE walczymy o najwyższe osiągnięcia i tak będzie też w przypadku Fortnite.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Kwolek o esporcie. "Ten świat idzie do przodu. Warto się nim interesować"


Czy będziesz śledził poczynania PRIDE w Fortnite?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):