WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
ESL / Helena Kristiansson / zawodnik Renegades

ESL Pro League: Pierwszy dzień zmagań bez niespodzianek

Sara Leszczyńska
Sara Leszczyńska
Zawodnicy CS:GO rozpoczęli finały siódmego sezonu ESL Pro League. Pierwszy dzień przebiegł bez większych zaskoczeń. Prym zdecydowanie wiedli faworyci spotkań.

Po pierwszym dniu walki o 750 tys. dolarów można śmiało powiedzieć, że faworyci danych spotkań nie zawiedli widzów. Rozegrano wszystkie spotkania grupy A - zarówno drabinkę wygranych jak i przegranych oraz częściowo grupy B.

Zmagania zainaugurowały równocześnie dwa spotkania - mousesports przeciwko Sharks Esports i FaZe Clan grające z Cloud9. Całość odbyła się bez większych opóźnień z racji, że praktycznie wszystkie mecze kończyły się dość szybko. Rezultaty poszczególnych spotkań przedstawiają się następująco:

SpotkanieRezultat
mousesports vs Sharks Esports16:10
FaZe Clan vs Cloud916:3
NRG Esports vs Heroic6:16
Natus Vincere vs MVP PK16:7
mousesports vs FaZe Clan0:2
Heroic vs Natus Vincere1:2
Sharks Esports vs Cloud91:2
NRG Esports vs MVP PK2:1
Team Liquid vs Greyhound16:5
Space Soldiers vs Renegades16:7
OpTic Gaming vs Astralis3:16
Ninjas in Pyjamas vs SK Gaming16:19

Kolejne spotkania w ramach finałów siódmego sezonu ESL Pro League odbędą się w środę 16 kwietnia od godziny 17:00. Tym razem zostanie rozegrana drabinka przegranych grupy B i półfinały drabinek. Wszystkie mecze mają format "best of three". Rywalizację najlepszych drużyn z całego świata można oglądać za pośrednictwem oficjalnych kanałów ESL.

ZOBACZ WIDEO Bartosz Kwolek o esporcie. "Ten świat idzie do przodu. Warto się nim interesować"

Komentarze (0):