WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Twitter Ninjas in Pyjamas / Ninjas in Pyjamas w Rainbow Six Siege

Ninjas in Pyjamas oficjalnie w Rainbow 6

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
O dołączeniu tej organizacji do Rainbow Six Siege mówiło się od wielu miesięcy. We wtorek oficjalnie ogłoszono wejście Ninjas in Pyjamas do gry Ubisoftu.

Wejdź na TYPER.WP.PL, twórz własne ligi i typuj wyniki meczów!

Ninjas in Pyjamas oficjalnie wchodzi do Rainbow Six. Szwedzka organizacja esportowa nawiązała współpracę z dotychczasowym składem Black Dragons.
Drużyna zdobyła m.in. 3 miejsce na mistrzostwach świata - Six Invitational 2018, 2 miejsce w finale trzeciego sezonu drugiego roku Pro League. 

Skład Ninjas in Pyjamas tworzą: João “Kamikaze” Gomes, Gustavo “Psycho” Rigal, Pedro “Pzd” Dutra, Julio “Julio” Giacomell i Wagner “Wag” Alfaro.  Poczynania drużyny można śledzić w rozgrywkach Pro League w regionie Ameryki Łacińskiej.

Drużyna znalazła się także wśród 11 drużyn, które biorą udział w pilotażowym programie podziału dochodów w Rainbow Six Pro League. Polega on na tym, że w grze będą dostępne specjalne zawieszki na broń z logami drużyn. Z każdego zakupu zespoły otrzymają 30% zysku. W tym projekcie biorą udział: Penta Sports Team Vitality,Evil GeniusesRogueSK GamingmousesportsTeam LiquidNinjas in PyjamasFaZe, Immortals, fnatic.

ZOBACZ WIDEO Polska - Litwa. Nawałka nie wiedział, co powiedzieć. "To pytanie należy traktować jako żart"


Czy będziesz śledził poczynania Ninjas in Pyjamas w Rainbow Six Siege?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):