WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Twitter Ninjas in Pyjamas / Ninjas in Pyjamas w Rainbow Six Siege

Ninjas in Pyjamas oficjalnie w Rainbow 6

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
O dołączeniu tej organizacji do Rainbow Six Siege mówiło się od wielu miesięcy. We wtorek oficjalnie ogłoszono wejście Ninjas in Pyjamas do gry Ubisoftu.

Ninjas in Pyjamas oficjalnie wchodzi do Rainbow Six. Szwedzka organizacja esportowa nawiązała współpracę z dotychczasowym składem Black Dragons.
Drużyna zdobyła m.in. 3 miejsce na mistrzostwach świata - Six Invitational 2018, 2 miejsce w finale trzeciego sezonu drugiego roku Pro League. 

Skład Ninjas in Pyjamas tworzą: João “Kamikaze” Gomes, Gustavo “Psycho” Rigal, Pedro “Pzd” Dutra, Julio “Julio” Giacomell i Wagner “Wag” Alfaro.  Poczynania drużyny można śledzić w rozgrywkach Pro League w regionie Ameryki Łacińskiej.

Drużyna znalazła się także wśród 11 drużyn, które biorą udział w pilotażowym programie podziału dochodów w Rainbow Six Pro League. Polega on na tym, że w grze będą dostępne specjalne zawieszki na broń z logami drużyn. Z każdego zakupu zespoły otrzymają 30% zysku. W tym projekcie biorą udział: Penta Sports Team Vitality,Evil GeniusesRogueSK GamingmousesportsTeam LiquidNinjas in PyjamasFaZe, Immortals, fnatic.

ZOBACZ WIDEO Polska - Litwa. Nawałka nie wiedział, co powiedzieć. "To pytanie należy traktować jako żart"

Czy będziesz śledził poczynania Ninjas in Pyjamas w Rainbow Six Siege?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL