Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice śledzą rywalizację w League of Legends ESL / Adela Sznajder / Na zdjęciu: kibice śledzą rywalizację w League of Legends

SK Gaming wraca do League of Legends

Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł
Jedna z największych organizacji na świecie, SK Gaming, po dwuletniej przerwie wraca do League of Legends. Zespół będzie występował w regionalnych rozgrywkach, a głównym sponsorem został T-Mobile.

SK Gaming to niemiecka organizacja, która znana jest aktualnie z dywizji w Counter Strike: Global Offensive. W latach 2010-2016 SK Gaming miało swój skład, który uczestniczył w EU LCS i reprezentował Europę dwukrotnie na Mistrzostwach Świata. Pod ich banderą grali między innymi Dennis "Svenskeren" Johnsen czy Konstantinos "Forgiven" Tzortziou.

Po dwóch latach przerwy organizacja postanowiła wrócić do tego esportowego tytułu. Barw SK Gaming bronić będą: Top - Daniel "Scarface" Aitbelkacem, Jungler - Gerrit "Phrenic" Stukemeier, Mid - Hicham "SozPurefect" Tazrhini, AD Carry -  Tim "Keduii" Willers, Support - Mads "Doss" Schwartz.

Zespół został zakontraktowany z myślą o regionalnych rozgrywkach, nie EU LCS. SK Gaming będzie uczestniczyć w ESL Meisterschaft (mistrzostwa Niemiec w League of Legends) oraz w League of Legends Premier Tour (turniej przeznaczony dla drużyn z Niemiec, Austrii i Szwajcarii).

ZOBACZ WIDEO "Symboliczne zaproszenie dla branży". Maciej "sawik" Sawicki o esporcie na Stadionie Narodowym

Czy nowy skład SK Gaming zdominuje ESL Meisterschaft?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL