WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Hearthstone - Tour Stop Italy

Tour Stop Italy - nieudany start Polaków

Bartłomiej Bukowski
Bartłomiej Bukowski
Pierwsze dwa dni HCT Italy za nami, tym samym poznaliśmy najlepszą szesnastkę turnieju rozgrywanego w Varese. Niestety, nie ma w niej żadnego Polaka.

Do Włoch udała się wyjątkowo liczna ekipa z Polski w składzie: "MistrzWujo", "A83650", "Xeno", "Dogmeat", "Dawido", "Oloninho", "Lucken", "Tuttek", "Kamahl" oraz "Rinka". Jednakże, pomimo tak dużej grupy naszych rodaków, żadnemu z nich nie udało się zakwalifikować do 3 dnia zawodów w Hearthstone.

Jako pierwszy z imprezy odpadł "Xeno" (0-3). Sam zainteresowany po wszystkim przeprosił na Twitterze swoich fanów dodając, że przyjazd na ten turniej był błędem. Również "Lucken", "Dogmeat" oraz "Rinka" nie będą najlepiej wspominać Varese, gdyż wytrzymali zaledwie jedną rundę dłużej, kończąc z rezultatem 1-3.

Na przeciwległym biegunie znaleźli się "Tuttek", "A83650" oraz "MistrzWujo". Cała ta trójka niemalże do samego końca walczyła o awans, odpadając dopiero w przedostatniej rundzie swissa. Zwłaszcza "MistrzWujo" może czuć niedosyt, gdyż swój decydujący mecz przegrał 2:3. 

Niestety, wygląda na to, że organizatorzy nie podołali od strony technicznej. Na Twitterze skomentował to między innymi "Rinka".

Warto zaznaczyć, że w turnieju Varese udział wzięło aż 400 graczy. Wydaje się, że organizatorzy po prostu przeszarżowali z ilością miejsc. Oby to była nauczka na przyszłość i kolejne Tour Stopy będą miały ograniczoną liczbę miejsc.

ZOBACZ WIDEO: Sam Braithwaite: Bicie rekordu świata w graniu było okropneRedakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Oglądasz turnieje Hearthstone?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL