WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Virtus.pro / Na zdjęciu: Jakub 'Kubik' Kubiak.

"Kubik" zajmie się analizą w Virtus.pro

Michał Mielnik
Michał Mielnik
We wtorek rosyjska organizacja Virtus.pro poinformowała, że Jakub "Kubik" Kubiak będzie konsultantem taktycznym w polskiej dywizji gry Counter-Strike: Globall Offensive.

Jakub "Kubik: Kubiak jest znanym trenerem, analitykiem oraz komentatorem na polskiej scenie Counter-Strike: Global Offensive. Od 2013 do 2016 roku był czynny zawodnikiem CS:GO. Występował w takich drużynach jak noMERCY, 31337 eSPORTS oraz ALSEN Team.

3 lutego 2016 roku postanowił zakończyć karierę i został trenerem Vexed Gaming, następnie Team AGG oraz Pride Gaming, gdzie najdłużej pełnił tę funkcję. Od 26 września 2016 roku był odpowiedzialny za Pride Acadamy. Z polskiej organizacji odszedł 14 czerwca bieżącego roku. We wtorek Virtus.pro poinformowało, że "Kubik" dołącza do polskiej dywizji CS:GO jako analityk. - Kuba ma bardzo duże rozeznanie w scenie międzynarodowej. Jego doświadczenie pomoże nam stać się lepszymi. Również kilkakrotnie pełnił funkcję trenerską, więc jeśli będzie trzeba, na pewno otrzymam od niego sporo przydatnych wskazówek - powiedział Jakub "Kuben" Gurczyński, trener oraz menedżer Virtus.pro.

- Jest to dla mnie wielka przygoda. Będę miał okazję współpracować ze świetnymi ludźmi i całą organizacją. Jestem za to bardzo wdzięczny - dodał Jakub "Kubik" Kubiak.

ZOBACZ WIDEO Oryginalne kandydatury na trenera reprezentacji Polski. "Świetni komentatorzy, ale nie mają doświadczenia"Redakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy "Kubik" pomoże Virtus.pro wrócić do lepszej formy?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL