WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Na zdjęciu: Patryk Krutyj

Polak podpisał kontrakt z Mercedesem. Krutyj będzie kierowcą esportowej F1

Robert Czykiel
Robert Czykiel
W marcu Patryk Krutyj zdradził nam, że czeka na telefon z Mercedesa, który wyjaśni jego przyszłość. W końcu się doczekał i już pochwalił zdjęciem w nowych barwach.

Nie tylko drużyny piłkarskiej otwierają esportowe sekcje. Tym samym tropem poszły zespoły w Formule 1. Najlepsi esportowi kierowcy świata mają swoje wirtualne zawody Grand Prix. Rywalizują tam najzdolniejsi gracze.

Już w marcu Patryk Krutyj mówił w naszym portalu, że jest o krok od podpisania kontraktu z Mercedesem. - Rozmawialiśmy pod koniec stycznia. Powiedzieli wówczas, że mają nadzieję, że podpiszą ze mną kontrakt, ale potrzebują jeszcze trochę czasu na dopięcie wszystkich spraw. Pozostaje mi cierpliwie czekać - mówił w WP SportoweFakty.

Cierpliwość się opłaciła. Dopiero teraz polski gracz oficjalnie ogłosił, że został członkiem słynnej niemieckiej stajni. Na Facebooku zamieścił zdjęcie w firmowej koszulce Mercedesa.

ZOBACZ WIDEO Rajd Śląska: Śląski po raz drugi dla KasperczykaRedakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Czy interesujesz się esportową Formuła 1?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL