WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / Team Ascent / Team Ascent

Team Ascent traci dywizję w Rainbow Six

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Jedna z najbardziej utytułowanych polskich drużyn w Rainbow Six Siege zakończyła współpracę z Teamem Ascent. Zespół, który otarł się o mistrzostwa świata w Montrealu będzie reprezentował francuską organizację - TrainHard eSport.

Zespół, który przez wielu fanów Rainbow Six znany jest z pierwotnej nazwy Patokalipsa jest obecny na polskiej scenie e-sportowej praktycznie od początku istnienia gry. Przez ostatnie cztery miesiące występował on pod banderą młodej polskiej organizacji - Team Ascent, jednak od jakiegoś czasu zawodnicy zapowiadali zmianę barw.

8 sierpnia za pośrednictwem Twittera ukazała się informacja o nawiązaniu współpracy polskiej drużyny z francuską organizacją - TrainHard eSport. Została ona stworzona w kwietniu 2014 roku i od tamtej pory uczestniczyła m.in w rozgrywkach Call of Duty, FIFA, League of Legends czy Fortnite.  

Poczynania dywizji reprezentowanej przez Polaków można obecnie śledzić w polskiej lidze Rainbow Six Siege, a już od września wezmą oni udział w drugiej lidze Challenger League, której wygranie zapewnia awans do najważniejszych rozgrywek - Pro League, gdzie występują najlepsze drużyny.

Obecny skład TrainHard eSport tworzą:

Dariusz "Derius" Sokołowski
Norbert "Deep" Świątek
Kacper "Gustavo" Kubiak
Oskar "Magic" Skowronek
Michał "eMc" Stankiewicz

ZOBACZ WIDEO Drony kluczowe przy wyprawie Andrzeja Bargiela na K2. Dostarczyły leki i zapomnianą kameręRedakcja WP SportoweFakty na Instagramie, śledź nasze STORIES!

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL