Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Od lewej: Jakub Szumielewicz, Grzegorz 'Szpero' Dziamałek, Damian 'Furlan' KisłowskiMateriały prasowe / Adrian Choduń/AGO Esports / Od lewej: Jakub Szumielewicz, Grzegorz 'Szpero' Dziamałek, Damian 'Furlan' Kisłowski

Ranking HLTV: awans AGO Esports o sześć pozycji. Virtus.pro wciąż na 20. miejscu

Jakub Madej
Jakub Madej
Portal HLTV opublikował aktualizację rankingu najlepszych drużyn na świecie w grę Counter Strike: Global Offensive. W czołowej trzydziestce znalazły się dwa polskie zespoły.

Awans o sześć pozycji odnotowała drużyna AGO Esports, która od 7 sierpnia rozgrywa mecze w nowym składzie. Do zespołu dołączył Grzegorz "SZPERO" Dziamałek i od tamtej pory "Jastrzębie" prezentują wysoką formę. Zawodnicy AGO w ostatnich dniach zwyciężyli turniej OGA Counter PIT zdobywając 18 tys. dolarów, ponadto wywalczyli awans do zamkniętych kwalifikacji do turnieju EPICENTER 2018 oraz odnieśli cztery zwycięstwa podczas ESL Mistrzostw Polski.

Dwudzieste miejsce utrzymała drużyna Virtus.pro, której zawodnicy na początku sierpnia wzięli udział w turnieju Intel Extreme Masters Szanghaj 2018. Virtusi po dwóch wygranych w fazie grupowej odpadli w półfinale, przegrywając 1:2 z TYLOO. Za zajęcie miejsca 3.-4. Polacy otrzymali 22 tys. dolarów nagrody. Już 24 sierpnia reprezentanci Virtus.pro wezmą udział w dużym turnieju ZOTAC Cup Masters 2018, gdzie w puli nagród znalazło się aż 300 tys. dolarów.

Na 34. miejscu w światowym rankingu znalazła się drużyna Team Kinguin. Po ośmiu tygodniach Wiktor "TaZ" Wojtas i jego ekipa opuścili zestawienie trzydziestu najlepszych zespołów CS:GO na świecie.

Ranking HLTV:

1. Astralis (=)
2. Natus Vincere (=)
3. Team Liquid (=)
4. FaZe (=)
5. mousesports (=)
6. BIG (=)
7. MIBR (+1)
8. fnatic (+1)
9. NRG (-2)
10. North (=)
...
20. Virtus.pro (=)
23. AGO Esports (+6)
34. Team Kinguin (-10)

ZOBACZ WIDEO Atalanta BC rozbiła zespół Bartosza Salamona, pech Polaka [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Która drużyna CS:GO jest najlepsza w Polsce?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL