WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Rainbow Six/ Rainbow Six Siege Masters League / Ubisoft / Rainbow Six / Mistrzostwa Polski Rainbow Six Siege Masters League

Invizy Esport i Valkiria Gaming awansowali do Rainbow 6 Masters League

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Kwalifikacje do mistrzostw Polski w Rainbow Six Siege - Rainbow Six Siege Masters League są już na półmetku. Awans wywalczyły zespoły, które w ostatnim czasie rozpoczęły współpracę z organizacjami esportowymi - Invizy Esport i Valkiria Gaming.

Drugie kwalifikacje do mistrzostw Polski w Rainbow Six Siege - Rainbow Six Siege Masters League odbyły się 22 sierpnia. Do zawodów przystąpiło 18 drużyn.  

Mecze trwały kilka godzin. Eliminacje rozgrywały się według systemu Best of 1. Jedynie mecz decydujący o awansie przewidywał pojedynek na maksymalnie trzech mapach (Best of 3). 

Awans do kolejnej fazy rozgrywek wywalczyły sobie Invizy Esport oraz Valkiria Gaming pokonując na swej drodze takie zespoły jak SLAVGENT czy Octopus Esport. 

W finałowych pojedynkach Invizy Esport pewnie zwyciężyło z Octopus Esport 2:0, z kolei Valkiria Gaming wynikiem 2:1 zakończyło spotkanie z SASSSY.  27 i 29 sierpnia odbędą się ostatnie kwalifikacje do mistrzostw Polski - Rainbow Six Siege Masters League. Już 5 września startuje faza zasadnicza, która wyłoni finalistów mistrzostw Polski w Rainbow Six Siege.

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: Krychowiak spotkał się z fankami. "Sparaliżowali" centrum handlowe

Czy weźmiesz udział w kwalifikacjach do Rainbow Six Siege Masters League?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL