Najnowsze Wyniki/Kalendarz
MeetUp®Materiały prasowe / MeetUp®

Spotkaj gwiazdy YouTube i esportu na MeetUp® 2018 w krakowskiej Tauron Arenie!

Sara Leszczyńska
Sara Leszczyńska
Już 1 września w krakowskiej Tauron Arenie odbędzie się MeetUp®. W gronie blisko 100 YouTuberów znajdziemy także postacie z polskiej sceny sportów elektronicznych i gamingu.

Tegoroczny MeetUp® to szósta edycja wydarzenia skierowana do fanów i twórców polskiego YouTube'a. To największe tego typu przedsięwzięcie, które w zeszłym roku osiągnęło pułap niemal 20. tysięcy odwiedzających. Organizatorzy zamierzają pobić ten rekord, a pomoże im w tym obecność najpopularniejszych postaci między innymi rodzimego esportu.

Do krakowskiej Tauron Areny zaproszono najważniejsze osoby dla gamingu i sportów elektronicznych takie jak Piotr "izak" Skowyrski, Damian "Nervarien" Ziaja czy Norbert "Dis" Gierczak. Ich obecność na wydarzeniu pozwoli ich fanom na spotkanie się z nimi na żywo i zbicie piątki.

Wśród wymienionych twórców pojawią się także jedne z najbardziej wpływowych osób rodzimej sceny YouTube, którzy jednocześnie są ambasadorami MeetUp®. Mowa tutaj o wspomnianym już Piotrze "izaku" Skowyrskim, Remigiusz "Rezigiusz" Wierzgoń czy Karol "Friz" Wiśniewski. Dobór jest nieprzypadkowy, ponieważ łącznie ich kanały subskrybuje 6,5 miliona widzów.

Wejście na imprezę jest bezpłatne, jednak organizatorzy dają możliwość zakupu biletów umożliwiających wcześniejsze wejście na wydarzenie, ominięcie kolejek oraz dostęp do specjalnie wyznaczonych stref premium.

ZOBACZ WIDEO: Wstrząsające statystyki na K2. Janusz Gołąb: Boję się, że ta góra podzieli los Everestu

Czy pojawisz się na MeetUp®?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL