Najnowsze Wyniki/Kalendarz
kibice śledzą rozgrywkę w esporcieESL / Na zdjęciu: kibice śledzą rozgrywkę w esporcie

Space Soldiers bez kluczowego zawodnika na Majorze

Bartłomiej Kuczyński
Bartłomiej Kuczyński
Kolejny turniej i kolejne problemy wizowe. Co może trochę dziwić, gdyż turniej rozgrywa się w Wielkiej Brytanii, jednak faktem jest, że Engin "ngiN" Kora nie zagra na Faceit London Major.

Space Soldiers potwierdziło informację na swoim profilu na Facebooku. Jak można wyczytać w oficjalnym oświadczeniu, jest to spowodowane przedłużającym się procesem przyznawania wizy.

Informacja jest o tyle zaskakująca z racji tego, że turecka formacja o swoim uczestnictwie w turnieju wiedziała już od kilku miesięcy. Organizacja na czas turnieju zagra w składzie z trenerem, Canpolata "Hardstyle" Yıldıranem.

- Nie będę w stanie wziąć udziału w Majorze. Mój paszport nadal jest w Wielkiej Brytanii i dostanę go na czas - poinformował zawodnik na swoim Facebooku. - Ponieważ nie mamy za wiele czasu, piątym zawodnikiem w zespole będzie nasz trener - dodaje organizacja w swoich social mediach.

Aktualny skład Space Soldiers prezentuje się następująco: Ismailcan "XANTARES" Dörtkardeş, Ahmet "paz" Karahoca, Engin "MAJ3R" Küpeli, Bugra "Calyx" Arkın, Canpolat "hardstyle" Yıldıran.

ZOBACZ WIDEO Esport szansą dla niepełnosprawnych. "Potrzebujemy ich, by głośno mówić o równości"

Czy Space Soldiers poradzą sobie bez ngiNa?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL