WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Facebook / facebook.com/unicornspro/ / Codewise Unicorns

Oficjalnie: OPTIMUS partnerem czołowej drużyny Counter Strike w Polsce

Tomasz Szczygieł
Tomasz Szczygieł
Zainteresowanie polską sceną Counter Strike: Global Offensive przez potencjalnych inwestorów rośnie w zawrotnym tempie. Do grona oficjalnych partnerów dołączyło OPTIMUS, które nawiązało współpracę z Codewise Unicorns.

OPTIMUS to polska marka zajmująca się produkcją komputerów i usługami informatycznymi. Firma aktywnie wspiera polską scenę esportową. Pojawia się na różnorodnych imprezach gamingowych na terenie całego kraju. Producent komputerów postanowił zrobić krok do przodu i zainwestować w drużynę Counter Strike: Global Offensive - Codewise Unicorns. 

Codewise Unicorns to jeden z czołowych zespołów CS:GO na polskiej scenie. Organizacja funkcjonuje od 8 września 2017 roku. W ciągu roku udało się zespołowi zyskać miano jednej z lepszych drużyn CS:GO w Polsce, co zostało udowodnione podczas East Games United 2017, Ecenter Copernicup 2018 czy w trakcie 3. sezonu Polskiej Ligi Esportowej.

OPTIMUS będzie wspierać polskie "jednorożce". Firma dostarczyła im najwyższej jakości sprzęt, który ma służyć zawodnikom podczas treningów. Komputery wyposażone w procesory marki Intel i karty graficzne od MSI z pewnością będą pomocne w drodze po kolejne zwycięstwa.

Jest to kolejna marka, która pokazuje, że warto zainwestować w esport. Coraz więcej firm podejmuje takie kroki i w świecie marketingu nie można przejść obok esportu obojętnie. 

ZOBACZ WIDEO #dziejesiewsporcie: tak wyglądają trybuny VIP. Cena: prawie 100 zł za rundę

Czy firmy z branży komputerowej w Polsce powinny bardziej zainteresować się esportem?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL