WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Reddit / Na zdjęciu: trofeum dla zwycięzcy Six Invitational

Zwiększono pulę nagród w cyklicznych turniejach GO 4 Rainbow Six Siege

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Miłośnicy gry Rainbow Six Siege, którzy chcą stawiać w niej pierwsze kroki, właśnie otrzymali dobry powód, by spróbować swoich sił.

Od początku istnienia rozgrywek esportowych w Rainbow Six organizowane są cykliczne turnieje tzw. GO4, do których mogą się zapisać wszyscy chętni gracze - zarówno ci doświadczeni, jak i pasjonaci zaczynający swoją esportową przygodę.

Tak jak w innych zawodach drużyny najpierw rozgrywają mecze w trybie Bomb według systemu Best Of 1. Następnie finaliści grają na maksymalnie trzech mapach (Best of 3). 

Dotychczas zespoły, które zajęły pierwsze cztery miejsca, w formie nagrody otrzymywały Kredyty R6, czyli wirtualną walutę do wykorzystania na kosmetyczne dodatki w grze. Zwycięzca, oprócz zgarnięcia największej liczby kredytów, zdobywał unikalną zawieszkę za wygranie turnieju. 

Tymczasem ESL postanowił wprowadzić zmiany w puli nagród. Dwie najlepsze drużyny, które zwyciężą najwięcej zawodów GO4, otrzymają kolejno 300 dolarów (ok. 1200 zł) i 200 dolarów (ok. 800 zł). Najbliższe rozgrywki odbędą się już 16 września i rozpoczną się o godzinie 16:00. Zapisy trwają do godziny 15:50.

ZOBACZ WIDEO Wiktor "TaZ" Wojtas: Chciałbym zagrać na Stadionie Narodowym wypełnionym po brzegi

Czy chciałbyś wziąć udział w turnieju GO4 Rainbow Six?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL