Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Logo T-Mobile Ligi AkademickiejMateriały prasowe / T-Mobile Liga Akademicka / Logo T-Mobile Ligi Akademickiej

Ujawniono komentatorów Rainbow Six Siege w Lidze Akademickiej T-Mobile

Grzegorz Cyga
Grzegorz Cyga
Już w listopadzie ruszy Liga Akademicka - esportowe rozgrywki dla studentów, którzy będą reprezentować swoje uczelnie i wygrywać nagrody. Ujawniono kto będzie komentował zawody w Rainbow Six Siege.

Wraz z początkiem października startują zapisy do T-Mobile Ligi Akademickiej, w ramach której uczniowie wyższych szkół i uniwersytetów będą mogli poczuć smak esportowej rywalizacji w walce o nagrody pieniężne.

Do trzeciego sezonu ligi organizatorzy postanowili przyłączyć Rainbow Six, w którym pojedynki odbywają się w systemie 5vs5, a celem danego meczu jest podłożenie/rozbrojenie ładunku lub wyeliminowanie przeciwników. Do zawodów Ligi Akademickiej może przystąpić 16 drużyn, w których skład wchodzą gracze z tej samej uczelni.

Od listopada w każdą sobotę i niedzielę o godzinie 18:00 mecze Rainbow Six Siege w ramach Ligi Akademickiej będzie można śledzić na kanale Twitch. Spotkania komentować będą Karol "Alban" Pakosz i Piotr "Husarius" Szymański - komentatorzy takich rozgrywek jak polska liga NLE czy mistrzostwa świata Six Invitational.

ZOBACZ WIDEO: Krzysztof Wielicki: Tomasz Mackiewicz miał wspaniałą wizję, ale był postrzegany krytycznie

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL