Najnowsze Wyniki/Kalendarz
esportMateriały prasowe / wec24.pl / esport

Worlds 2018: Team Liquid bez szans, pewne zwycięstwo KT Rolster

Bartłomiej Kuczyński
Bartłomiej Kuczyński
Mistrzostwa Worlds 2018 w League of Legends idą pełną parą. W grupie C swoją hegemonię udowadnia KT Rolster, wygrywając mecz za meczem.

Team Liquid podczas Worlds 2018 było typowane na najsilniejszą drużynę z Ameryki. Przeciwnicy nie okazali się jednak zbytnio łaskawi i aktualnie ze sporymi problemami rozgrywają swoje mecze. Udowodniło to spotkanie z KT Rolster, gdzie już od początku rywale narzucili swoje tempo gry.

Już w 10. minucie KT miało na swoim koncie pierwszego smoka i dwa zabójstwa. Liquid próbowało nawiązać kontakt, co nastąpiło w 13. minucie, kiedy to wyeliminowali część swoich przeciwników w okolicach Dragona. To jednak zdało się na niewiele - do 24. minuty ujrzeliśmy zaledwie jeden kill, a w samym meczu działo się naprawdę mało. Baron w 25. minucie przyspieszył jeszcze bardziej grę KT Rolster, którym wystarczyły dwie minuty, aby dobić amerykańską formację. Wynik w zabójstwach mówił sam za siebie - 4 do 12 na korzyść koreańskiej formacji.

KT Rolster w obecnej sytuacji może być pewne awansu. Team Liquid musi za to wygrać dwa mecze z rzędu i liczyć na potknięcie Edward Gaming.

ZOBACZ WIDEO Esport obok targów na Poznań Game Arena. Komentatorzy CS:GO: Tak musi być!

Czy KT Rolster zdobędzie mistrzostwo świata?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL